دانلود Drift Clash 1.1 – بازی ماشین سواری نبرد رانش (دریفت کلش) اندروید

انتشار: 26 مرداد 1397
ورژن: 1.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Drift Clash 1.1 – بازی ماشین سواری نبرد رانش (دریفت کلش) اندروید

Drift Clash دریفت کلش بازی جذاب و زیبای ماشین رانی با سبک ریسینگ برای گوشی و تبلت های اندروید است که اولین بازی مسابقه رانندگی با جنگ های واقعی و فیزیک واقع گرایانه می باشد. برنده شوید، اتومبیل های مورد علاقه خود را باز کنید و مورد استفاده قرار دهید تا تجربه متفاوتی را از بازی دریابید. شما می توانید بازی Drift Clash را با دوستان خود انجام دهید و آن ها را برای رانندگی پر سرعت و دقیق به چالش بکشید و اگر می توانید برنده شوید. هر چقدر بتوانید پیروزی را به خود اختصاص دهید، بدون شک شما می توانید موارد جدیدتر را سریع باز کنید و راحت تر افتخارات را کسب نمایید. این بازی زیبا امکان بازی کردن چند نفره را نیز فراهم کرده است که می توانید به صورت یکپارچه سازی شده با دیگر بازی به نبر واقعی از طریق ماشین سواری بپردازید.

33 اتومبیل مختلف در بازی وجود دارد که همانطور که در پاراگراف قبلی اشاره نمودیم ، شما می توانید با جمع آوری پول لازم آن ها را باز کنید. یکی دیگر از ویژگی های بازی کلش دریفت فراهم سازی رانندگی با موتور می باشد که شما می توانید از این طراحی جال در بازی بهره ببرید و رانندگی را با موتورهای با کیفیت دنبال نمایید. در کل بازی دارای سبک یکپارچه سازی با سیستم عامل است که اتومبیل ها دارای فیزیک واقع گرایانه می باشد.

ویژگی های بازی Drift Clash

– بازی چند نفره در زمان واقعی نبرد با بازیکنان دیگر

– تلاش برای تبدلی شدن به پادشاه اتومبیل رانی دریفت

– وجود تعداد زیادی ماشین های مختلف به تعدا 33 تن

– آماده شدن برای رانندگی وسایل نقلیه ورزشی مختلف در مسیر

– دارای سبک یکپارچه سازی با سیستم عامل

– دارا بودن فیزیک واقع گرایانه برای اتومبیل ها

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.