دانلود Crazy for Speed 5.1.3952 – بازی ماشین سواری دیوانه سرعت اندروید

انتشار: 28 اسفند 1397
ورژن: 5.1.3952
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Crazy for Speed 5.1.3952 – بازی ماشین سواری دیوانه سرعت اندروید

Crazy for Speed دیوانه سرعت یک بازی ماشین سواری نسبتا جدید و عالی با حجم کم است که توسط استودیو MAGIC SEVEN برای گوشی های اندروید طراحی و ارائه شده است. در بازی شما ماشین خود را انتخاب می کنید و وارد هیجان چالشی از رقابت های عالی ماشین رانی می شوید که خطرناک ترین جاده واقعی از سراسر جهان ار مشاهده خواهید کرد: جاده کوه آلپ، جاده ساحلی ونیز، جاده کویر نوادا، جاده آمازون، جاده آسفالت از موناکو، جاده شهر توکیو، جاده یخ زده هیمالیا، جاده شبانه لندن و … که حتما شما هم بدون شک هیحان زده خواهید شد!

در بازی این امکان وجود دارد رنگ مورد علاقه خود را برای ماشین انتخاب کنید و یه جورایی ماشین را به شیوه خود سفارشی نمایید که تمام نیترو ها را بازی کنید با حریفانتان در جاده ها پیاده شوید که می توانید در نهایت سرعت قدرت خود را نمایش دهید! بازیکنان را از سراسر جهان به چالش رقابتی ماشین سواری واقعی و عالی بکشید و بین آن ها حرف اول را بزنید و خود را بازیکن برتر مسابقات نام ببرید.

ویژگی های بازی Crazy for Speed

– بسیار هیجان انگیز و جذاب

– امکان ارتقاء و بالا بردن قدرت خودرو

– شرکت مسابقات مختلف با بازیکنان دیگر از سراسر جهان

– طراحی شده با گرافیک واقع به همراه، فیزیک و اثر صدا عالی

– وجود تعداد زیادی از اتومبیل های ورزشی و جاده ای زیبا

– امکان سفارشی کردن خود رو دلخواه از لحاظ مختلف

– وجود آیتم های مختلف از جمله استفاده از نیترو برای سرعت بیشتر

– مجوز رانندگی بازی با حالت معمولی و حالت حرفه ای

– کم حجم نسبت به دیگر بازی های ماشین رانی اندروید

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.