دانلود Clicker Racing 1.1.5 – بازی مسابقه کلیکر برای اندروید

انتشار: 5 اسفند 1396
ورژن: 1.1.5
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Clicker Racing 1.1.5 – بازی مسابقه کلیکر برای اندروید

خوش آمدید به بازی Clicker Racing مسابقات کیکر! در این بازی مسابقه ای کلیکی انگشتان شما می توانند قهرمانی یا شکت را به ارمغان آورند! کشف سرزمین عجایب و ایجاد رویای جیم در دنیا بخشی از گیم پلی بازی می باشد. در این بازی زیبا و جالب شما با یک ماشین شروع خواهید کرد که دارای سرعتی بسیار کمی می باشد، ولی باید خود را در این عرصه به چالش بکشید و از طریق ضربه زدن پشت سرهم با انگشت خود سرعت را بالا ببرید و به جمع آوری طلا بپردازید. همچننی می توانید برای فعال کردن مهارت های ماشین ضربه بزنید تیم رانندگی خود را جذب کنید، تکنولوژی های مسابقه ای را خریداری نمایید و کارت ها و ابزارهای سحر و جادو را به طور استراتژیک ارتقا دهید و پاداش بزرگی به دست بیاورید که برای این همه کار نیاز به طلا است!

در بازی Clicker Racing اتومبیل باور نکردنی با مزایاهای عالی به همراه سرزمین های زیبا وجود دارد که می توانید از طریق جمع آوری آن ها را باز کنید و با لذت بالا برای حل چالش های هزاران مراحل بازی را دنبال کنید! این بازی زیبا در سبک شبیه سازی توسط استودیو بازی سازی No Power-up طراحی و در گوگل پلی به صورت رایگان برای لذت بخشیدن به کاربران اندرویدی عرضه شده است که امتیاز 4.3 از 5.0 و تعداد بالا در مدت کم به خود اختصاص داده است!

ویژگی های بازی Clicker Racing

  • داشتن هزاران مرحله مسابقه به چالش کشیدن
  • استخدام 36 فن آوری مسابقه خدمه جهت مسابقه
  • کشف بیش از ابزار سحر و جادو برای افزایش قدرت خودرو و پاداش طلا
  • وجود 6 اتومبیل باور نکردنی را با مزایا جهت باز کردن
  • 8 سرزمین عجایب! کاوش خود را به نمایش بگذاری
  • بازی از طریق ضربه زدن تا شکست اتومبیل ها به همراه کارفرمایان بزرگ
  • جمع آوری 36 کارت برای افزایش سرعت اتومبیل
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.