دانلود The Superhero League 1.8 – بازی لیگ بار قهرمانان برای اندروید

انتشار: 2 خرداد 1400
ورژن: 1.8
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود The Superhero League 1.8 – بازی لیگ بار قهرمانان برای اندروید

The Superhero League لیک ابر قهرمانان یک بازی عالی و جذاب برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Lion Studios است. با قدرت بزرگ سرگرم کننده عالی است! دشمنان مرگبار را با قدرت یک قهرمان فوق العاده شکست دهید. مخالفانی را که سعی می کنند مانع راه شما شوند بلند کنید ، بسوزانید ، منجمد کنید. هیچ کس شما را از دستیابی به عدالت باز نمی دارد. تیم قهرمانان شما برای نجات اینجا هستند و شما باید با تمام سعی خود آن ها در هر موقعیت باید همراهی کنید و به سوی پیروزی ها پیشی بگیرید.

در بازی The Superhero League معماهای چالش برانگیز را با توانایی های منحصر به فرد حل کنید. هر سطح برای به حداکثر رساندن توانایی های شما به دقت طراحی شده است. از قدرت کنترل ، آتش ، باد ، یخ ، سرعت و موارد دیگر استفاده کنید و بهره بگیرید تا در هر نبر از لیگ به رتبه خوبی دست یابید. شما می توانید قهرمانان مورد علاقه خود شوید و با شخصیت آن قهرمان ایفای نقش نمایید و دشمنان در حال آوردن یک اسلحه به یک جنگ قدرت فوق العاده هستند! آنها شانسی ندارند! این نوع جدیدی از تجربه پازل است. قدرت در دستان شما است. آخرین نسخه از بازی در ادامه مطلب با لینک مستقیم قابل دانلود با یک کلیک ساده است.

ویژگی های بازی The Superhero League

  • همه دشمنان را نابود کنید و جهان را نجات دهید!
  • تشکیل دادن سوپرلیگ برای نجات جهان
  • استفاده از مهارت کسنده خود در برابر حریف ها
  • قفل ماموریت های حماسی و شخصیت های جدید را باز کنید
  • به چالش کشیدن خود در سطوح جدید و شخصیت های مختلف
  • وجود ماموریت های مخفی برای انجام دادن و چالش کشیدن خود
  • نجات جهان از طریق قهرمان های استخدام شده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.