دانلود The Guides Axiom 3.1 – بازی معمایی و فکری عالی برای اندروید

انتشار: 4 اردیبهشت 1397
ورژن: 3.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود The Guides Axiom 3.1 – بازی معمایی و فکری عالی برای اندروید

The Guides Axiom یک بازی رایگان و فکری فوق العاده با نحوه بازی و شکل طراحی بسیار متفاوت از سوی استودیوی بازی سازی RosiMosi LLC برای سیستم عامل گوشی های اندروید می باشد. همانطور که در متن قبلی شاره کردیم، بازی دارای طراحی و نحوه بازی بسیاری سختی است که شاید در همین ابتدا به سختی آن پی ببرید. پازل ها و رمزهای تعاملی از طریق چالش کشیدن خود بیابید و به کشف تخیل و ابتکارات خود در روش های منحصر به فرد و نوآورانه بپردازید. در بازی برای اینکه بتوانید به راحتی و سریع مراحل و پالز های سخت را حل کنید، باید به دنبال سرنخها و الگوها باشید تا به پیدا کردن کد اصلی بپردازید. بازی The Guides Axiom دارای 75 نوع مرحله پازل عالی با رمز و راز های متفاوت نسبت به یک دیگر می باشند که شما می توانید در بازی به چندین راز و اسرار گیم پلی دسترسی داشته باشید. این بازی زیبا در مارکت گوگل پلی توانسته به امتیاز عالی 4.6 از 5.0 با بیش از 500 هزار دانلود توسط کاربران اندروید، دسترسی داشته باشید!

ویژگی های بازی The Guides Axiom

– کم حجم با طراحی حرفه ای و فکری

– دارای بیش از 75 سطح از بازی پازل برای حل

– محیط ساده پر از رمز و راز برای کشف

– تلاش برای یافتن و حل چالش کد و رمز هر سطح

– آسان برای یادگیری و بسیار سخت برای بازی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.