Roll the Ball Slide Puzzle 1.5.9 – بازی چرخش توپ برای اندروید + پول بی نهایت

انتشار: 3 آذر 1395
ورژن: 31 / 26 مگابایت
سیستم مورد نیاز: 3.0 به بالاتر
Roll the Ball Slide Puzzle 1.5.9 – بازی چرخش توپ برای اندروید + پول بی نهایت

Roll the Ball Slide Puzzle چرخش توپ بازی جذاب و کم حجم در سبک فکری پازلی برای اندروید می باشد. در بازی شما باید راه توپ را حل کنید تا توپ به مقصد برسد؛ این در حالی است که رفته رفته بازی سختر می شود و به فکر و کوشش زیاد احتیاج دارد، آنجاست که قدرت فکر تعیین کننده است. بازی متفاوت و به صورت پازل کشویی حرکتی می باشد، بدون هیچ محدودیت زمانی و حتی می توان به صورت آنلاین هم بازی کرد. نحوه بازی کردن Roll the Ball Slide Puzzle بسیار آسان است و کافی هست کمی فکرتان را به کار بیندازید تا مرحله های بازی را به خوبی و آسانی پشت سر بگذارید. این بازی پرطرفدار تا حالا بیش از 40 میلیون بار دانلود شده است، از دستش ندید!

ویژگی های بازی Roll the Ball Slide Puzzle

  • کم حجم، جذاب، سرگرم کنند، فکری
  • فیزیک مبتنی بر بازی
  • بدون محدودیت زمانی
  • امکان بازی کردن به صورت آنلاین
  • یاد گیری آسان، اما سخت
  • فرار توپ از پیچ و خم
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.