دانلود noded 1.6 – بازی پازل و عالی گره ها برای اندروید

انتشار: 2 آبان 1397
ورژن: 1.6
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود noded 1.6 – بازی پازل و عالی گره ها برای اندروید

noded گره ها بازی مخصوص موبایل های اندروید با سبک پازل جذاب و نسبتا متفاوت با همین نحوه های بازی های پازل است که می تواند کاربران را ساعت ها سرگرم کند. این بازی پازل مینیمالیستی آرامش بخش با یک هدف ساده است که شما در آن شاهد شکل هندسی خواهید بود که به نوعی گره ها را باید حل کنید و با این روش چالش ها را پشت سر بگذارید. برای حل چالش های مختلف تقسیم کنید. برای انجام این کار، به سادگی گره های متصل شده ضربه بزنید و شکل در طول خط مشخص شده توسط گره های مجاور برابر می شود. برای انجام این کار، به سادگی گره های متصل شده ضربه بزنید و شکل در طول خط مشخص شده توسط گره های مجاور برابر می شود که شما می توانید با این روش جلو ببرید.

بازی …. از مجموعه ای از قوانین ساده و چالشی تشکیل شده است که امکان چالش های بسیار و قابل حل را در سطح های مختلف فراهم می کند. بازی دارای بیش از 80 سطح مختلف برای تکمیل پازل منحصر به فرد با کمترین حرکت ممکن می باشد که باید سعی خود را بکنید. همانطور که تعداد گره ها افزایش می یابد و انواع مختلف گره ها معرفی می شود، بیشتر پازل های فکری به نمایش در می آیند. بازی noded با داشتن موزیک محیطی زیبا از کایل پرستون و بدون هیچ محدودیت زمانی، گره یک تجربه آرام بخش منحصر به فرد ارائه می دهد.

ویژگی های بازی noded

– دارای بودن حالت کور رنگ و حالت ذخیره انرژی

– بدون اتصال به اینترنت و بازی کاملا آفلاین

– پشتیبانی از 9 زبان: انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسی، ژاپنی، کره ای، ترکی

– پیشرفت با خدمات بازی در تمام دستگاه ها اندروید و هماهنگ

– داشتن سیستم مدیران بازی برای دستاوردها

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.