دانلود Mini Ini Mo – Puzzle Adventure 1.2.2 – بازی پازل ماجراجویی برای اندروید

انتشار: 2 فروردین 1397
ورژن: 1.2.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Mini Ini Mo – Puzzle Adventure 1.2.2 – بازی پازل ماجراجویی برای اندروید

Mini Ini Mo – Puzzle Adventure بازی با طراحی زیبا و جذاب در سبک بازی های پازل و آرکید برای سیستم عامل اندروید است. مدیریت این سه موجودات شجاع کوچک جادویی و کمک به آنها در پیدا کردن راه خود را به خانه که بسیاری از آن دور شده اند؛ بخشی از گیم پلی کلی بازی است. ضرب و شتم از طریق یک بازی پازل شاید برای شما جالب باشد! اما در کل بازی شما شاهد ضرب و شتم های جذابی خواهید بود که باید به دوستان خود کمک کنید تا راه گم کرده را پیدا کنند و اینجاست که به چالش فکری برخواهید خورد.

هر سه شحصیت بازی به نوع قهرمان بازی هستند که هرکدام دارای مهارت و توانایی های منحصر به فرد می باشند که جذاابیت بازی را چندان برابر کرده است.  همچنین شما در بازی Mini Ini Mo شاهد سطوح چندگانه ای خواهید شد که هرکدام برای خودش یک جذاب و هیجان خاصی را دارد که می تواند یک بازی با گیم پلی دوستداشتنی را با شخصیت های قهرمانی به وجود آورد که علاوه بر سرگرمی برای شما هیجان را به ارمغان آورد!

ویژگی های بازی Mini Ini Mo – Puzzle Adventure

  • وجود داشتن 3 شخصیت جالب و جذاب اب مهارت های منحصر به فرد
  • بازی و پیشرفت از طریق دنیای ساخته شده به صورت زیبا با انیمیشن های دست ساز
  • سطوح چندگانه بازی به همراه  پازل های منحصر به فرد
  • گیم پلی جذاب و سرگرم کننده از یک سبک بازی پازل تا آرکید
  • چالش مهارت های حل پازل و به امتحان کشیدن مغز خود برای کسب موفقیت
  • موانع مختلف در جلوی راه و عبور از آن ها از طریق چالش های ذهنی
  • راه های پر ضرب و شتم از قهرمان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.