دانلود Match Hit 1.2.2 – بازی ترکیب ضربه برای اندروید

انتشار: 8 خرداد 1400
ورژن: 1.2.2
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Match Hit 1.2.2 – بازی ترکیب ضربه برای اندروید

Match Hit مطابقت ضربه یک بازی جالب و جذاب جدید در سبک پازل فکری است که از گیم پلی متفاوتی نسبت به دیگر بازی های فکری اندروید برخوردار می باشد. بازی از گیم پلی جورچین  برخوردار است و شما باید غذاهای پر انرژی را باهم مطابقت بدهید تا بتوانید در کمترین زمان حریف خود را از پا درآورید! رفته رفته چالشی تر می شود و شما با برنده در هر مرحله به سطح های بالاتری دست خواهید یافت. می توانید در جدول غذایی پیتزاها، ساندویچ یا آب معدنی ها رو کنار هم قرار دهید ولی شما می توانید با بهترین غذا بیشترین تاثیر رو بگیرید و قدرتمند شوید!

Match Hit از شخصیت های مختلفی برخوردار است که می توانید بعد از کسب امتیاز و پول آن ها را از حالت قفل خارج نمایید و رو به جذابیت و هیجان بیشتری کنید. از کف خیابون تا بام برج ها شما می توانید قدرت خود را به دشمنان نشان دهید و هر یک از مراحل را پر قدرت نسبت به مرحله قبلی پشت سر بگذارید. گیم پلی پازلی عالی و با سبک متفاوت می توانید ساعت ها کاربران را سرگرم خود کند و بهترین تجربه از یک بازی پازل مبارزه را به ارمغان به آورد!

بازی Match Hit در مارکت نام آشنای گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است و فاقد فایل دیتا یا حجم بیشتر است. این بازی عالی عرضه شده توسط استودیو بازی سازی SayGames بوده و قادر به کسب آمار دانلود 500 هزاری در زمان کم شده است.

برخی از ویژگی های اصلی بازی Match Hit

  • کم حجم با جذابیت و هیجان بالا
  • گیم پلی جذاب و به شدت سرگرم کننده از طریق پازل جورچین
  • باز کردن شخصیت های جدید بازی
  • محیط های مختلف برای مبارزه
  • وجود بسیاری از سطح های چالشی سرگرم کننده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.