دانلود Cubway 1.2 – بازی جالب معمایی و فکری راه مکعب برای اندروید

انتشار: 1 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.2
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Cubway 1.2 – بازی جالب معمایی و فکری راه مکعب برای اندروید

Cubway یک بازی جالب معمایی با طراحی بسیار متفاوت نسبت به دیگر بازی های معمایی و فکری سیستم عامل اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی ArmNomads LLC طراحی و عرضه شده است که ما در این مطلب قصد قرار دادن آن را جهت دانلود داریم. در بازی شما نقش هدایت کننده و راهنما برای مکعب را دارید که باید آن را از طریق راه طولانی پر از خطرات و مشکلات عبور دهید و مسیر اصلی را بیابید. مکانیک بازی در اطراف با عث به وجود آمدن انواع مختلف تعامل با موانع تمرکز شده است که برخی از آنها عبارتند از پیدا کردن نقطه مناسب برای غلبه بر موانع، دمیدن آنها، زمان بندی صحیح حرکت خود، اجتناب از خطرات، تغییر جهت حرکت خود و … که همه آن ها جذابیت و هیجان خاصی را به بازی داده است.

در بازی Cubway شما شاهد بیش از 55 سطح جذاب و سرگرم کننده برای حل معما خواهید بود که می توانید شعی خود را برای حل کردن آن ها به کار ببرید. همانطور که قبلا نیز اشاره کردم بازی بسیار جالب است که در آن شا می توانید گیم پلی گیج کننده و پر خطر از مسیرهای بی عبور تجربه کنید که اگر اهل بازی های معمای باشید به راحتی چند ساعتی روی بازی خواهید گذاشت. بازی Cubway در مارکت گوگل به تازگی عرضه شده و هنوز جا نه افتاده است که توانسته با این حال با هزاران داده شده توسط کاربران امتیاز عالی 4.7 از 5.0 با هزاران دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Cubway

  • بیش از 55 سطح مختلف
  • طراحی زیبا و شیک از گیم پلی چالش فکری
  • بسیاری از موانع و انیمیشن های منحصر به فرد
  • اثرات شگفت آور باران، حرکت آهسته، تغییر روز و شب و غیره
  • چندین مکانیک طراحی شده بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.