دانلود Cradle of Empires 4.5.0 – بازی پازل گهواره امپراتوری اندروید

انتشار: 2 آذر 1396
ورژن: 4.5.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Cradle of Empires 4.5.0 – بازی پازل گهواره امپراتوری اندروید

Cradle of Empires (گهواره امپراتوری) بازی پازل و فکری عالی است که از سوی استودیو بازی سازی Awem Games Limited برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. در بازی شما باید قدرت باستانی گهواره امپراتوری را با حل کردن و کامل نمودن پازل های موجود در بازی بازگردانید تا باعث شکوفایی آن شوید. داستان هیجان انگیز به همراه یک پازل چالش انگیز فکری که شما را به دنیای از باستان امپراتوری پر ماجرا و پازل می برد که در نهایت می توانید با اقدامات فکری خود، قدرت و توانایی های لازم را در زمینه حل پازل امتحان نمایید! زمان آن رسیده است که شما به این امپراتوری باستانی و هیجان انگیز الهام دهید و از بازی کردن بازی پازل لذت ببرید!

بازی جذاب و سررگم کننده Cradle of Empires طراحی شده با گیم پلی ترکیبی از ترکیب گیم پلی منحصر به فر مسابقات، ساختن شهر، ماجراجویی و داستان هیجان انگیز می باشد که بازی شیرین و جذابی از یک بازی فکری عالی به وجود آورده است. انی بازی در مارکت گوگل امتیاز 4.4 از 5.0 را کسب کرده است.

ویژگی های بازی Cradle of Empires

  • کم حجم و بازی رایگان
  • دارای 6 حالت مختلف و جذاب بازی با قابلیت های متفاوت
  • وجود شهرهای باستان و تمدن برای جمع آوری منابع  و پبشرفت
  • ترکیب شده از گیم پلی منحصر به فرد از طریق مسابقات، ساختن یک شهر بزرگ و …
  • ماجراجویی بزرگ از ماموریت های هیجان انگیز و پرماجرای باستانی
  • استفاده از بسیاری از قدرت یو پی اس در بازی
  • دارای به روز رسانی منظم به مراه اضافه شدن ماجراهای جدید، پاداش و بسیاری دیگر از امکانات و ویزگی های جذاب
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.