دانلود Candy Crush Saga 1.147.0.2 – بازی کندی کراش ساگا اندروید

انتشار: 5 فروردین 1398
ورژن: 1.126.0.3
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Candy Crush Saga 1.147.0.2 – بازی کندی کراش ساگا اندروید

Candy Crush Saga کندی کراش ساگا بازی عالی و بسیار سرگرم کننده در سبک کژوال می باشد که توسط استودیوی بازی سازی King کینگ برای پلتفرم های مختلفی منتشر شده است که ما در این مطلب تصمیم گرفتیم نسخه اندرویدی آن را برای گوشی و تبلت های اندروید قرار دهیم! پیوستن به تیفی و آقای Toffee در ماجراجویی شیرین خود که از طریق آب نبات پادشاهی تشکیل می شود. سفر از طریق سرزمین های جادویی، بازدید از مکان های شگفت انگیز و نشستن شخصیت های خوش طعم کوکو بخشی از این بازی می باشد که شما در بازی باید آب نبات ها را حذف کنید و میشه گفت یک بازی نسبتا پازلی را انجام می دهید!

نحوه بازی بسیار آسان است که کودکان بسیار کم سن نیز می توانند این بازی را انجام دهند و خود را با چالش های پازلی رو به رو کنند. وجود صدها سطح سرگرم کننده که هر کدام از آن ها طراحی شده با ماجراجویی مختلف هستند و جذابیت بازی را چندان برابر می کند که بازی قادر است شما را ساعت ها مشغول یک سرگرمی فوق العاده کند! شما می توانید جدیدترین و آخرین ورژن بازی Candy Crush Saga را به همراه نسخه مود و بی نهایت از لینک مستقیم دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Candy Crush Saga

  • گرافیک جذاب با کیفیت بالا
  • اسپیندل روزانه تقویت کننده چرخ برای جایزه خوشمز
  • بازکردن محیط های خوشمزه به همراه شیرین ترین شخصیت ها
  • بهینه سازی شده برای دشتگاه ها و باز کردن ویژگی های کامل در حالت آنلاین!
  • راه های خوشمزه برای بازی: امتیاز هدف، سطح زمان بندی، حالت پایین کشیدن و حالت سفارش
  • جمع آوری قطرات شکر برای پیشرفت در مسیر آبنبات سازی برای شگفتی فوق العاده شیرین!
  • وجود 50 سطح عالی و سرگرم کننده برای باز کردن Dreamworld و فرار از واقعیت
  • وجود آب نبات های خوشمزه، آب نبات های ویژه، بمب های رنگی و …
  • نحوه بازی پازل آسان و بسیار چالش انگیز
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.