دانلود Brickscape 1.22.1 – بازی فوق العاده فکری و جالب آجر کیپ اندروید

انتشار: 2 فروردین 1397
ورژن: 1.22.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Brickscape 1.22.1 – بازی فوق العاده فکری و جالب آجر کیپ اندروید

Brickscape بازی زیبا و متفاوت جذاب در سبک پازل (فکری) برای گوشی و تبلت های اندروید میباشد که توسط استودیو بازی سازی 5minLab طراحی و عرضه شده است. نحوه بازی به شکلی است که در آن باید آجر اصلی را به طرف خروج منتقل کنید و در نظر داشته باشید هر آجر باید در جهت دراز بکشید و همچنین شما نمی توانید آجرها را خارج از جعبه قرار دهید. بیش از 700 مرحله چالش انگیز فکری با جذابیت های متفاوت در بازی وجود دارد که در ابتدا شاید بازی برای شما آسان برسد، ولی بعد رفته رفته بسیار سخت خواهد بود که می تواند ساعت ها شما را سرگرم حل کردن مراحل کند!

سطح دشواری برای همه بازیکنان وجود دارد که می توانید شما نیز از اسانو تا سخت به یکی را انتخاب کنید تا رفته رفته با چالش و سطح های بالاتر بتوانید به یک استاد بازی تبدیل شوید. یکی از ویژگی های این بازی زیبا نداشتن محدودیت وقتی است که شما هر چقدر خواستید می توانید وقت را برای حل چالش و درست کردن آجرها صرف کنید. همچنین امکان رقابت با بازیکنان دیگر از سراسر جهان وجود دارد که شما را به چالش های جهانی دعوت می کند و وارد دنیایی از بازیکنان قدرتمند خواهید شد که همه آن ها می خواهند مهارت های خود را در بازی ر به نمایش بگذارند و شما نیز می توانید در جلوی آن ها برای برنده شدن تلاش کنید!

ویژگی های بازی Brickscape

  • نحوه بازی به شکل آسان و چالش انگیز
  • داشتن بیش از 700 مرحله چالش انگیز در 14 موضوع مختلف
  • 5 سطح دشوار برای همه بازیکنان وجود از آسان تا ستاد شدن
  • انتخاب یک سطح خاص برای بازی و به چالش کشیدن مغز خود
  • امکان رقابت کردن در یک پازل روزانه و چالش انگیز آنلاین با بازیکنان دیگر
  • اماکن بازی کردن در دو صورت هیجانی آنلاین و آفلاین
  • لذت بردن از بافت طراحی صدای هر بوک
  • طراحی شده بدون محدودیت زمان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.