دانلود Brain It On! – Physics Puzzles 1.6.1 – بازی پازل و فیزیک مغز اندروید

انتشار: 22 آبان 1396
ورژن: 1.6.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Brain It On! – Physics Puzzles 1.6.1 – بازی پازل و فیزیک مغز اندروید

Brain It On! – Physics Puzzles یکی بازی های بسیار چالش انگیز پازل با طراحی مبتنی بر فیزیک مخصوص گوشی های اندروید می باشد که توسط Orbital Nine Games در مارکت گوگل به صورت رایگان قرار گرفته است. در بازی شما شاهد پازل فریبنده دشوار که طراحی شده برای چالش های مغزی می باشد را شاهد خواهید بود. نحوه بازی به شکلی متفاوت است که در آن برای رسم پازل های فیزیکی و چالش برانگیز، باید آن ها را طراحی نمایید که البته آنها به اندازه ساده نیستند! هر سطح از بازی چندین فرصت برای تکمیل دارد که باید بین پازل ها بهترین راه را انتخاب نمایید که این باعث به وجود آمدن چالش های ذهنی می شود.

این بازی به شما امکان به اشتراک گذاری راه حل منحصر به فرد خود و مقایسه آنها را با دوستان خود را می دهد که این ویژگی می تواند بسیار چالش انگیز و کاربردی نیز باشد. بازی Brain It On! در مارکت گوگل پلی نزدیک به 50 میلیون بار دریافت شده است و توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را کسب کند و خود را به یکی از بازی های محبوب پازل برای سیستم عامل اندروید تبدیل کند!

ویژگی های بازی Brain It On!

  • کم حجم و رایگان برای بازی
  • دارای سطج های مختلف و بسیار چالش انگیز فکری!
  • ده ها تن از پازل مغز ترک خوردگی، که به طور مداوم در حال تکمیل است
  • وجود چندین فرصت برای تکمیل کردن پازل های داده شده (پیدا کردن بهترین راه برای حل آنها)
  • به اشتراک گذاری راه حل های منحصر به فرد با دوستان خود
  • طراحی فیزیک بازی و سرگرم کننده آن
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.