دانلود Bounzy! 2.1.0 – بازی آرکید و کم حجم جادوگری بونزی برای اندروید

انتشار: 7 مرداد 1396
ورژن: 2.1.0
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Bounzy! 2.1.0 – بازی آرکید و کم حجم جادوگری بونزی برای اندروید

آیا شما هم به دنبال راهی برای وارد شدن به جهان سحر و جادو میگردید؟ می خواهید قدرت سحر  و جادو را یاد بگیرید، پس حتما این بازی زیبا را از دست ندید! Bounzy! یک بازی جدید و جذاب برای سیستم عامل اندروید است که جدیدترین بازی عرضه شده توسط استودیو Gram Games می باشد. شما در بازی وظیفه دارید تا جانوران دیگر و خظرناک را از خود دور کنید که برای اینکار لازم است سحر و جادو را به کار ببرید. با استفاده از قدرت عارفانه خود، با آنها مبارزه کنید و از شهر خود محافظت نمایید و خود را وارد سطح و چالش های بسیاری دیگر کنید. شما با استفاده از جادو باید جانوران که قصد حمله به شهر شما را دارند را نابود کنید، ولی باید در نظر داشته باشید که آن ها تعداد بالایی دارند و قبل از اینکه به شما برسند باید از بین ببرید.

هدف شما در بازی از بین بردن تمام دشمنان برای پیدا کردن کلید خود و باز کردن الماس ارزشمند و طلا می باشد که علاوه بر این شهر خود را از دست دشمنان نجات می دهید و آرامش کامل را به شهر باز می گردانید. بازی Bounzy کم حجم و دارای گم پلی آسان و سرگرم کننده برای تمام سنین می باشد. شما نیز می توانید خود را در راه نجات شهر امتحان کنید!

ویژگی های بازی Bounzy!

  • گرافیک زیبا نسبت به حجم بازی
  • کم حجم با محوه بازی سرگرم کننده و آسان
  • ارتقاء و تغییر سطح جادوگری خود
  • سرمایه گذاری در آکادمی برای یادگیری جادوهای خاص
  • بهبود قدرت و بالا بردن مهارت ها و توانایی ها خود
  • جمع آوری طلا و الماس برای ارتقاء دادن
  • سطح های مختلف و جذاب
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.