دانلود Baby Manor 1.00.75 – بازی مانور کودک ( طراحی خانه ) اندروید

انتشار: 2 دی 1399
ورژن: 1.00.75
سیستم مورد نیاز: 4.3
دانلود Baby Manor 1.00.75 – بازی مانور کودک ( طراحی خانه ) اندروید

که توسط استودیو بازی سازی MAGIC SEVEN طراحی و به صورت رایگان عرضه شده است. آیا می دانید چگونه از کودک مراقبت کنید؟ آیا می دانید هنگام مراقبت از کودک و طراحی خانه رویایی خود با چه مشکلاتی روبرو خواهید شد؟ با شخصیت بازی یعنی بابی یک ماجراجویی باورنکردنی را شروع کنید و خود را از طریق این نوع بازی جذاب به چالش بکشید!

Baby Manor یک بازی شبیه ساز کودکانه و با طراحی اعتیاد آور منحصر به فرد است که ترکیبی از شبیه سازی پرورش کودک و طراحی دکوراسیون منزل است. هنگام بازی کردن ، داستان های جذاب را کشف کنید  و شخصیت های زنده را تشخیص دهید و به زندگی هیجان انگیز آنها بپیوندید! پازل های زیبا طراحی شده ، بوسترهای رنگارنگ و متنوع نیز وجود دارد که می تواند در افزایش جذابیت و سرگرمی بازی بسیار موثر باشد.

بازی Baby Manor در گوگلی پلی به امتیاز عالی 4.5 از 5.0 دست یافته است و به تعداد 100.000.0 + مورد دانلود کاربران از سرار جهان قرار گرفته است.

ویژگی های بازی Baby Manor

  • گیم پلی با داستان بزرگ شدن و مراقب کردن
  • طراحی خانه به سبک عمارت
  • لباس های جدید برای کودک و …
  • حل معماهای به ظاهر ساده ولی پیچیده
  • دارا بودن داستان متمایل به زندگی واقعی روزانه
  • وجود مسابقه هیجان انگیز با چالش پازل
  • گیم پلی بازی پازل اعتیاد آور و لذت بخش
  • وجود شخصیت های مختلف در بازی
  • وجود چالش و مسابقات مختلف با جوایز
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.