دانلود Art Puzzle 1.1.0 – بازی پازل هنری رنگ آمیزی اندروید

انتشار: 2 دی 1399
ورژن: 1.1.0
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Art Puzzle 1.1.0 – بازی پازل هنری رنگ آمیزی اندروید

Art Puzzle – Live Jigsaw Coloring پازل هنری – رنگ آمیزی یک بازی سرگرم کننده با سبک محبوب پازل ( فکری ) است که طراحی و عرضه شده برای سیستم عامل اندروید می باشد. یک بازی کاملاً جدید رنگ آمیزی با سبک پازل که نهایت تجربه زیبایی را به شما ارائه می دهد. وجود معماهای پنهان برای حل کردن، کاوش کردن مناظر زیبا و … شما را به شدت سرگرم پازل هنری بازی خواهند کرد بعد از چند دقیقه بازی، می توانید آشنایی لازم از بازی را کسب کنید و سطح ها را به نوبت پشت سر بگذارید.

در بازی Art Puzzle – Live Jigsaw Coloring هنگامی که سعی می کنید همه قطعات را در مکان های مناسب قرار دهید ، به صورت زیبا از تصاویر پنهان جذاب لذت خواهید برد. بدون شک شما در هنگام بازی شاهد تجربه هیجان انگیز خواهید بود که می توان به یک نوع بازی هنری فوق العاده آرامش بخش و زیبا از نظر زیبایی و گیم پلی اشاره نمود و شما را ساعت ها سرگرم بازی خواهد کرد.

بازی Art Puzzle – Live Jigsaw Coloring بازی رنگی ما شامل تعداد زیادی داستان هنری رضایت بخش است که در ابتدا به نظر خواهد رسید ساده است! بعد از بازی کردن می توانید به چالشی بودن آن پی ببرید و لذت خود را از بازی افزایش دهید.

ویژگی های بازی Art Puzzle – Live Jigsaw Coloring

  • یک تجربه کاملاً منحصر به فرد از گیم پلی زیبا بازی
  • تلفیقی کامل از دو ژانر محبوب
  • طراحی شده محتوای جذاب از هنرمندان برتر از سراسر جهان
  • برخوردار بودن از تصاویر خیره کننده
  • نکات مفید برای راهنمایی بازیکن در هنگام گیر افتادن در حل معماهای تصویری
  • داشتن معماهای پنهان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.