دانلود Angry Birds Match 1.1.4 – بازی پازل پرندگان خشمگین اندروید

انتشار: 17 دی 1396
ورژن: 1.1.4
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Angry Birds Match 1.1.4 – بازی پازل پرندگان خشمگین اندروید

Angry Birds Match یک باز جدید از مجموعه بازی های پرندگان خشمگین از سوی استودیو بازی سازی محوب و نام آشنا Rovio Entertainment Corporation راویو اینترتینمنت بازی کردن اسباب بازی ها، ستاره ها و … برای جمع آوری همه چیز برای جمع آوری کودکان ناز پرندگان خشمگین می باشد که داستان بازی به نوعی برگرفته شده است از فیلم پرندگان خشمگین می باشد! خوک ها سخت تلاش می کنند که حزب Hatchlings را خراب کنند، اما هیچ کس نمی تواند این بچه ها را متوقف کند! البته وجود پردندگان بزرگ از جمله قرمز، چاک و بمب که نابود گر خوک ها هستند و شما باید در بازی با کمک این یه پرنده بچه های ناز و دوستداشتنی پرندگان را نجات دهید! بازی Angry Birds Match نسبت به دیگر بازی های پرندگان خشمگین دارای گیم پلی سرگرم کننده و پازلی دارد و می تواند شما را ساعت ها برای نجات کودکان پرندگان خشمگین سرگرم کند!

ویژگی های بازی Angry Birds Match

  • گرافیک زیبا و جذاب برای بازی
  • امتحان و انتخاب لباس های جدید برای کودکان
  • مشاهده بیش از 50 Hatchlings دوست داشتنی و ناز!
  • پیدا کردن کودکان پرندگان خشمگین برای کسب هدایای ارزشمند!
  • ساده، سرگرم کننده و با گیم پلی گاه به گاه تر کیبی از 3 گیم پلی!
  • وجود بیش از 1000 سطح سرگرم کننده و چالش انگیز برای بازی!
  • پازل های مختلف به چالش کشیدن در انتظار: خوک های پاپ، جمع آوری خوشمزه رفتار و …
  • استفاده از تقویت کننده های خنک به بهترین و حتی سریع ترین سطوح
  • امکان اتصال به فیس بوک برای همگام سازی پیشرفت شما!
  • بازی به صورت آفلاین بدون نیاز به اتصال اینترنت
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.