دانلود Tiles Hop: EDM Rush! 2.7.4.1 – بازی راش کاشی هاپ اندروید

انتشار: 29 اسفند 1397
ورژن: 2.7.4.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Tiles Hop: EDM Rush! 2.7.4.1 – بازی راش کاشی هاپ اندروید

Tiles Hop: EDM Rush! بازی و عالی برای جذاب می باشد که از سبک زیبای موزکالی است که در عبارتی می توان گفت کاشی هاپ قابل نصب در موبایل اندروید میباشد. در کاشی هاپ شما هم اکنون می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را برای بازی آپلود کنید! بازی کنید و از موسیقی در حال حرکت لذت ببرید! به دلخواه می توانید موسیقی از موبایل خود انتخاب کنید و آپلود کنید که هرنوع موسیقی باشه مشکلی نیست. همچنین شما می توانید انواع مختلفی از موسیقی، از پیانو های زیبا، آهنگ های گیتار را به شاهکارهای راک بازی کنید که مربوط به خودتان است طرفدار کدوم نوع سبک اهنگ هستید. در بازی شما کار زیادی نمی کنید فقط از کاشی های موزیکالی خود را به چالش خواهید کشید و برای به دست آوردن امیتاز بالا تلاش می کنید!

بازی Tiles Hop: EDM Rush! دارای محیط سه بعدی و جلوه های جذاب 3D سه بعدی است که بیش از 30 آهنگ کاملا زیبا و سرگرم کننده برای استراحت دارا می باشد. همچنین بیش از 20 زمینه های مختلف و یک تجربه جدید در هر نمایشنامه به ارمغان بیاورد! جمع آوری پوست های زیبا برای توپ های رقص خود به همراه ضرب و شتم جهت نمره بالا خود را و جرات بهترین دوست خود برای یک چالش هیجانی تحربه کنید که شاید در دیگر بازی های مشابه و هم سبک چنین تجربه ای نداشته باشید!

ویژگی های بازی Tiles Hop: EDM Rush!

– محیط سه بعدی و جلوه های جذاب 3D

– بیش از 30 آهنگ کاملا زیبا و سرگرم کننده برای استراحت

– بیش از 20 زمینه های مختلف برای کسب تجربه جدید

– جمع آوری پوست های زیبا برای توپ های رقص خود و …

– به چالش کشیدن خود برای کسب نمره بالا

– رکورد خود با بازیکنان سراسر جهان در فهرست رتبه بندی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.