دانلود Magic Piano Tiles 2018 – Music Game 1.21.0 – بازی کاشی های پیانو جادویی اندروید

انتشار: 26 مهر 1397
ورژن: 1.21.0
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Magic Piano Tiles 2018 – Music Game 1.21.0 – بازی کاشی های پیانو جادویی اندروید

Magic Piano Tiles 2018 – Music Game کاشی های پیانو جادویی یک بازی اندروید و موزیکالی عالی می باشد که طراحی و توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی Tap Lab است. شما در بازی باید بر روی کاشی های موسیقی به سرعت ضربه بزنید، از بازی موسیقی لذت ببرید و سرعت ضربه زدن خود را به چالش بکشید. این بازی زیبا و سرگرم کننده عالی نیز شبیه به بازی های دیگر پیانو اندرویدی می باشد که شما فقط باید بر روی آن ها ضریه بزنید و کاشی موسیقی و سپس از موسیقی ها لذت ببرید. رفته رفته چالش بازی افزایش خواهد یافت و شما را به چالش خواهد کشید که باید در این موقع تمام دقت خود را بر روی بازی متمرکز نمایید تا بتوانید امتیازات را به تبدیل به یک رکورد کنید.

بازی Magic Piano Tiles 2018 از آهنگ های متعد در سبک های مختلف برخوردار است که عبارتند از اصلی، کلاسیک، انیمیشن، پاپ و تمام سبک که هرکدام از آن ها حالت کاشی متفاوت را می تواند برای شما فراهم نماید. یکی از ویژگی های غیر مستقیم بازی، فراهم سازی چالش شکستن رکورد بین دوستان است که به شما این امکان را می دهد تا امتیازات کسب شده را بین دوستانتان به اشتراک بگذارید. گرافیک ساده، کاشی های موسیقی متفاوت از سایر بازی های موسیقی به همراه بازی آسان برای بازی، از ویژگی های بازی Magic Piano Tiles 2018 است که در مارکت پلی استوری گوگل نیز بازی امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را بیش از 10 میلیون بار ادنلود به نام خود ثبت کند!

ویژگی های بازی Magic Piano Tiles 2018 – Music Game

– گرافیک ساده، کاشی های موسیقی متفاوت از سایر بازی های موسیقی

–  ریتم موسیقی نفس گیر برای چالش بیشتر

– حالت چالش بالا با کاشی های موسیقی سریع تر و هیجانی

– به روز رسانی آهنگ های متعدد، اصلی، کلاسیک، انیمیشن، پاپ و تمام سبک ها

– به اشتراک گذاری رکورد بازی موسیقی خود با دوستان خود

– صدای با کیفیت بالا برای ایجاد یک موسیقی جذاب

– پذخیره نمودن یشرفت خود را از طریق حساب فیس بوک

– چالش بیشتر، جایزه بیشتر و یک بازی موسیقی بهتر

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.