دانلود Beat Racer 1.5.1 – بازی تپش مسابقه برای اندروید

انتشار: 15 اردیبهشت 1396
ورژن: 1.5.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Beat Racer 1.5.1 – بازی تپش مسابقه برای اندروید

Beat Racer یک بازی جدید و فوق العاده در سبک بازی های موزیکالی می باشد که توسط استودیو LILA SOFT برای سیستم عامل Ios , اندروید به صورت رایگان منتشر شده است. نحوه بازی کردن بسیار سخت به نطر می رسد، ولی آسان و نحوه بازی ساده دارد که تنها کار شما در بازی تغییر جهت ماشین است. رانندگی ماشین از نظر تغییر جهت بر عهده شما است که در صورت رسیدن اتومبیل به مانع های موزیکی باید از برخورد آن جلوگیری کنید. با پایان مسابقه به موسیقی را تمام می نمایید که در نهایت وارد جهان دیگر از بازی با سطوح مختلف می شوید که سختی بازی را بالا می برد و نیاز به چالش بیشتری دارد! کشف زمینه های زیبای طراحی و باز کردن تمام صنایع خانه های منحصر به فرد طراحی شده از دیگر کارهای شما در بازی است.

بازی طراحی شده با گیم پلی موزیکالی و سرگرم کننده است که دارای کیفیت گرافیک خیره کننده فوق العاده در تمام بازی از جمله طرح ماشین ها و زمینه های آن می باشد! همچنین بازی زیبای Beat Racer نحوه بازی آسان و ساده ای دارد که رانندگی و پرش برای پرداختن به جمع آوری بیت و اجتناب از موانع در کل بازی است. این بازی بسیار اعتیاد آور طراحی شده که ساده و آسان برای هر کسی خواهد بود و بسیار لذت بخش است؛ پیشنهاد می کنیم بازی را از دست ندید!

ویژگی های بازی Beat Racer

  • کشف و بازکردن طرح های زیبای دیگر
  • طراحی شده با گیم پلی سرگرم کننده و موزیکال
  • کیفیت گرافیک سورئال 3D فوق العاده و عالی
  • نحوه بازی ساده و با کنترل آسان
  • رسیدن سریع به موانع ها
  • سطوح های مختلف و تفاوت
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.