دانلود بازی ایرانی و آموزشی قطار شادی برای اندروید – نسخه جدید

انتشار: 21 تیر 1402
ورژن: 2.5.5
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود بازی ایرانی و آموزشی قطار شادی برای اندروید – نسخه جدید

بازی قطار شادی یکی از بازی های محبوب و آموزشی ایرانی برای اندروید است. این بازی دارای 15 بازی مختلف، یعنی یک بازی با مجموعه بازی های آموزشی می باشد. بازی هادر زمینه اعداد ، اشکال هندسی و اعضای بدن می باشند که برای کودکان بسیاری مناسب است. بازی توی این مجموعه عبارتند از بازی ساخت آدمک، تلفن کودک، بازی فروشگاه، بازی پازل، بازی اعداد ترتیبی، بازی بادکنک ها، بازی حافظه، بازی تمرین نوشتن، بازی حدس شکل، بازی روباه و خرگوش، در آخر نیز بازی ساعت که هرکدام از بازی های نام برده شده جذابیت و سرگرمی خاص خودشان را دارند.

بخاطر متفاوت بودن بازی ها در این اپ گیم، کودک از بازی ها خسته نمی شود و دائم درحال تعویض بازی ها است که یکی از ویژگی ها این مجموعه بازی قطار شادی به حساب می آید. هر کدام از بازی ها ویژگی و امکانات مختلف را برای بازیکن ارائه می دهند که نحوه بازی ها و گیم پلی بسیار متفاوت بوده و وقت آن ها از یک سیستم بازی آموزشی و سرگرمی اصلی بهره می برند. بازی قطار شادی از حجم کم و کیفیت گرافیک بالا و متناسب برخوردار است که آخرین و جدیدترین ورژن آن در ادامه مطلب با لینک مستقیم قرار گرفته است.

ویژگی های بازی قطار شادی

  • مناسب فرزندان و کمک به یادگیری هر چه بهتر آنها
  • بازی های کاربردی و آموزشی مفید برای کودکان
  • داشتن 14 نوع بازی مختلف برای مشغول شدن
  • گرافیک کارتونی و متناسب با سن بچه

معرفی برخی ویژگی های موجود در بازی

1. ساخت آدمک: امکان ساخت آدمک را از طریق کنار هم گذاشتن اعضای بدن را فراهم می کند.

2. بازی فروشگاه: این بخش از طراحی شاد و زیباست برخوردار است که هدف از این بازی افزایش دید ریاضی و مفهوم جمع و تفریق در کودکان است.

3. بازی پازل: این بازی قدرت خلاقیت را از طریق ساخت تصویر با استفاده از اشکال هندسی در کودکان بالا برده؛ علاوه بر این باعث افزایش دید هندسی در کودک نیز می شود.

4. بازی حافظه: بازی جهت افزایش توانایی حافظه ازطریق سرگرمی است.

5. بازی تمرین نوشتن: یه تخت سیاه مجازی شبیه سازی میکند و از طریق گوشی هوشمند امکان تمرین نوشتن را می دهد.

مطالب مرتبط
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.