دانلود PAKO 2 1.0.0 – بازی تعقیب و گریز ماشین کوپا اندروید

انتشار: 17 فروردین 1397
ورژن: 1.0.0
سیستم مورد نیاز: 4.3 به بالا
دانلود PAKO 2 1.0.0 – بازی تعقیب و گریز ماشین کوپا اندروید

PAKO 2 یک بازی رانندگی جذاب و بسیار سرگرم کننده با گیم پلی تعقیب و گریز همانند بازی های دزد پلیسی می باشد که از سوی استودیوی بازی سازی در Tree Men Games در مدت کمی برای گوشی و تبلت های اندروید  طراحی و منتشر شده است. در بازی شما به عنوان یک راننده باید از دست تعقیب و گریزهای مختلف که توسط تیم مخالف یعنی پلیس انجام میشه پا به فرار بگذارید و تا جایی که می توانید بدون دردسر از همه چالش ها عبور کنید تا به سطح های بع و سختتر از این دست یابید. بدون شک در هر سطح از بازی شما رقابت سنگینی با پلیس خواهید داشت که باید خود را در اوج سرعت قرار دهید تا آن ها توانند به شما برسند، ولی این امکان وجود ندارد شما آن ها را پشت سربگذارید!

در بازی فروشگاه اتومبیل مختلف وجود دارد که می توانید به خرید ماشین دلخواه خود بپردازید با هر رانندگی خوب می توانید پولی را کسب کنید و با آن به ارتقاء و به بسیاری دیگر از موارد پیردازید و لذت و هیجان بازی را بالاتر از قبل کنید. همچنین بازی PAKO 2 علاوه بر یک بازی رقابتی بازی دارای گیم پلی ضرب و شتمی از سلاح های مختلف از جمله انفجاری و نبود کننده است که به نوعی در تعقیب و گریز شما از طریق سلاح ها شهر و پلیس را به آتیس خواهید کشید! می توانید اصلحه های مختلف را از طریق جمع آوری پول بیشتر بخرید و یکبار دیگر به بازی هیجان دوباره ببخشید!

ویژگی های بازی PAKO 2

  • کنترل آسان!
  • برداشتن اعضای خدمه و همراهی آنها با ایمنی
  • سطوح دستکاری شده پر از جزئیات
  • رانندگی توسط تیراندازی اقدام
  • زرادخانه بزرگ اتومبیل برای خرید
  • اسلحه های مختلف و اقلام خاص
  • موسیقی متن فیلم Electro توسط DKSTR
  • مدیران برای رقابت
  • دستاوردها
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.