دانلود A 2-4 Player Game Collection 3.0 – مجموعه بازی های کم حجم و چند نفره اندروید

انتشار: 10 مرداد 1396
ورژن: 3.0
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود A 2-4 Player Game Collection 3.0 – مجموعه بازی های کم حجم و چند نفره اندروید

بازی های چند نفره همیشه جذابتر از بازی های تک نفر بوده اند که دلیل آن داشتن هیجان بیشتر بخاطر بازیکنان بشتر در بازی است. 2-4 Player Game Collection مجموعه ای از بازی های بسیار جذاب و سرگرم کننده چند نفره با طراحی شده با حجم کم مخصوص گوشی های اندروید می باشد. شما با نصب انی برنامه به راحتی می توانید با چهار نفر بازیکن به بازی بپردازید که تعداد بازی ها 9 تا است و شما باید یکی از بین این نه بازی را برای یک هیجان و سرگرمی عالی انتخاب کنید! علاوه بر اینکه بازی ها دارای گیم پلی بسیار ساده هستند؛ آسان برای یادگیری نیز می باشند که به راحتی آب خوردن می توانید آن ها را یاد بگیرید و به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید و رقابت های خودتان را با دوستانتان افزیش دهید که شما را غرق بازی های جذاب و سرگرم کنده ساده می کند!

در نظر داشته باشید که در بازی 2-4 Player Game Collection حداکثر بازی کردن نفرات تا چهار نفر می باشد و نمی توان این تعداد را بالا برد! این مجموعه بازی زیبا و عالی کم حجم می تواند جذابتر از بازی های پرحجم اندروید باشد!

ویژگی های بازی  2-4 Player Game Collection

  • نحوه و روش بازی های مختلف و متفاوت
  • کم حجم و رایگان برای بازی
  • افزایش کنترل یکسان بازی به طور همیشه!
  • دارای 9 بازی مختلف و بسیار جذاب برای انتخاب!
  • طراحی شده با گیم پلی ساده و آسان برای یادگیری!
  • امکان بازی کردن از یک نفر تا حداکثر 4 نفر در یک دستگاه گوشی
  • پشتیبانی از نسخه اندروید 2.3 و به بالا
  • وجود محدودیت های نقطه مختلف
  • لذت بردن از بازی زیبا
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.