دانلود The Horus Heresy: Legions 1.0.0 – بازی کارتی عالی برای اندروید

انتشار: 6 مرداد 1397
ورژن: 1.0.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود The Horus Heresy: Legions 1.0.0 – بازی کارتی عالی برای اندروید

The Horus Heresy: Legions یک بازی کارت استراتژی جدید (TCG) برای اندروید می باشد که در آن اعمال استراتژیک و تونایی های شما، جنگ کارت بازی را تغییر می دهد. لژیون خود را انتخاب کنید، کارت ها را جمع آوری نمایید و یک عرشه دریایی و فضایی با کمک مکانیکوم، ارتش امپریال یا هرج و مرج را به منظور کنترل کهکشان ایجاد کنید. پیوستن به یک باشگاه، بحث در مورد استراتژی کارت و عرشه ها و مبارزه با جنگ کارت های PvP Arena بخشی از این بازی است که در گیم پلی کارتی صورت می گیرد. شما باید یک طرف در جنگ های حماسی را انتخاب کنید تا نفوذ خود را شروع نمایید که کدام کارت های جدید را مورد تحت تاثیر خود قرار دهید.

شما می توانید بازی The Horus Heresy: Legions را در حالت آنلاین به صورت یک کمپین انفرادی حماسی بازی کنید. در این بازی نیز همانند دیگر بازی های کارتی باید به جمع آوری کارت بپردازید تا رفته رفته بازی را تکمیل دهید. همچنین دارای رتبه بندی می باشد که باعث می شود تا بازیکنان برای گرفتن رتبه مناسب، خود را به چالش بزنند! بازی The Horus Heresy: Legions در مارکت گوگل پلی توانسته در مدتی کم امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را با بیش از 100 هزار بار دانلود به خود اختصاص دهد. همچنین از این رو لازم به ذکر است که بازی طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Everguild Ltd. مخصوص بازی در سیستم عامل اندروید است.

برخی از ویژگی های بازی The Horus Heresy: Legions

– کشف حقایق و حوادث مختلف بر علیه جنگ امپراطوری

– جمع آوری کارت های مختلف و منحصر به فرد برای پیاده سازی استراتژی خود

– نبرد در حماسه رتبه بندی PvP و عرشه مهر و موم شده

– ساخت یک عرشه از مجموعه کارت خود و یا کارشناسی ارشد

– هماهنگی با تیم شما در جنگ های حماسی PvP Arena با تکامل مختلف

– کارت های استراتژی و تاکتیک های جنگی مختلف

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.