دانلود MARVEL Battle Lines 1.0.0 – بازی خطوط نبرد مارول برای اندروید

انتشار: 9 تیر 1397
ورژن: 1.0.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود MARVEL Battle Lines 1.0.0 – بازی خطوط نبرد مارول برای اندروید

MARVEL Battle Lines خطوط نبرد مارول یک بازی کارت با شبیه سازی قهرمانان کارتونی از سوی استودیو بازی سازی NEXON Company برای موبایل و تبلت های اندروید طراحی و عرضه شده است. مکعب کیهانی تقسیم شده است و جهان مارول را به هرج و مرج تبدیل کرده است. در حال حاضر، شما باید با قهرمانان سوپر و خائنانی از جمله Avengers، Guardians of the Galaxy، مرد عنکبوتی و … برای جمع آوری انشعابات و بازگرداندن جهان، به نیروها بپیوندید. جمع آوری بیش از 100 کارت مورد علاقه مارول که برخی از آن ها عبارتند از Thor، Daredevil، Venom، Thanosو … است. همچننی می توانید عرشه کامل خود را بسازید و کاراکترها را به حالت تک نفره ببرید و یا با بازیکنان دیگر از سراسر جهان در رقابت عالی و استراتژی شرکت کنید!

نبرد با دیگر بازیکنان در حالت تک نفره و یا … در زمان واقعی از جذابیت و هیجان های عالی این بازی به حساب می آید که شما را در برابر دیگر بازیکنان با قهرمانان وفق العاده به میدان دعوت می کند و چالش جهانی را بین کاربران به وجود می آورد. MARVEL Battle Lines همانطور که از نامش پیداست دارای سبک استراتژی و کارت می باشد که بسیاری از قهرمانان کارتونی و محبوب وجود دارد که بازی کاملا آنلاین است و نیاز به اتصال دارد. همچنین لازم به ذکر است که بازی MARVEL Battle Lines در مارکت گوگل پلی تقریبا چند روی پیش منتشر یافته است که نسخه های ابتدایی بازی است.

ویژگی های بازی MARVEL Battle Lines

– جمع آوری بیش از 100 کارت فوق العاده قهرمان از جمله مرد آهنین، بیوه سیاه، مرد عنکبوتی و …

– داشتن سبک هنری عالی و خیره کننده قهرمانان

– ایحاد کردن عرشه تیم خود برای قهرمانانان

– تنظیم نمودن استراتژی خود از کارت های خود برای گرفتن سه بار در یک ردیف

– نبرد در حالت تک نفره و رقابت در PvP از همان ابتدا

– استفاده از کارت های قدرتمند برای از بین بردن دشمنان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.