دانلود Hearthstone 9.0.20457 – بازی جذاب هارت استون برای اندروید

انتشار: 31 مرداد 1396
ورژن: 9.0.20457
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Hearthstone 9.0.20457 – بازی جذاب هارت استون برای اندروید

Hearthstone هارت استون یک بازی عالی و بسیار پرطرفدار می باشد که توسط استودیو بازی سازی Blizzard Entertainment, Inc. برای پلتفرم های بسیاری طراحی و عرضه شده است که ما در این مطلب نسخه موبایل (اندرویدی) آن را برای شما کاربران گرامی قرار داده ایم! شما به عنوان یک قهرمان در یک بازی سریع گام، کارت غم انگیز استراتژی حیله گری بازی می کنید. در چند دقیقه، شما می توانید کارت های قدرتمند را به زنجیر زدن جادو ها، احضار منون و کنترل از میدان جنگ تغییر دهید. در بازی می توانید از صدها کارت اضافی برای برنده شدن و ساختن که وجود دارد استفاده نمایید و از هیجان ان لذت ببرید!

ماموریت های مقدماتی سرگرمی که وجود دارد شما را به دنیای گیم پلی بصری از بازی Hearthstone می رساند که اگر اولین بار است شما می خواهید این بازی را امتحان نمایید؟ در عمض جذابیت بازی قرار خواهید گرفت!

برخی از ویژگی های بازی Hearthstone اندروید

  • ماموریت های مقدماتی سرگرمی به همراه دنیای گیم پلی بصری
  • مهارت های بسیار برای رقابت در مسابقات
  • وجود صدها کارت برای درست و ساختن خود در بازی!
  • پشتیبانی از زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی و …
  • وجود کارت های قدرتمند بری به وجود آوردن بسیاری از صحنه های مختلف
  • آماده شدن برای مبارزه با دیگر بازیکنان به صورت چالش انگیز
  • ترفندهای حلیه گری در بازی برای به دست آوردن کارت
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.