دانلود بازی باباشاه برای اندروید BbabaShah 0.1.1 ( بازی ورق و پاسور )

انتشار: 27 شهریور 1398
ورژن: 0.1.1
دانلود بازی باباشاه برای اندروید BbabaShah 0.1.1 ( بازی ورق و پاسور )

باباشاه یکی از بازی های جدید ایرانی از سوی استودیو بازی سازی مدریک گیمز می باشد که مثل دیگر بازی های عرضه شده، برای اندوید تولید شده است. این بازی از شخصیت های ایرانی با طراحی جذابی برخوردار است که در نگهداشتن کاربر و فراهم سازی جذابیت عالی برای بازیکنان به دشت تاثیر گذار می باشد و باعث لذت بردن کاربر از بازی می شود. تبدیل شدن به استاد ورق در دنیای جادویی ناصرالدین شاه قاجار یک رقابت سرگرمکننده و لذت بخشی را می تواند برای شما که دوستار بازی های کارتی و تفننی هستی رقم بزند!

لذت بردن از گیم پلی ترکیبی کارتی و تفننی که یک یه بازی جدید از همان Solitaire را به وجد می آورد با شخصیت های همچون ، جمبل میرزا چیزی که می‌دید رو باور نمی‌کرد. داستان از این قرار است که ناصر‌الدین شاه قاجار با یک دسته ورق بازی رو به روش نشسته بود! فهمید برای این که دوباره بخواد به زمان حال برگرده، باید مراحل (سطوح) کارت بازی رو حل کنه. موفقیت آن به شما بستگی داره به چه شکلی عمل کنید. اگر دوستار کمک به این شخصیت ایرانی هستید!؟ می توانید آخرین نسخه از بازی را با لینک مستقیم از ادامه مطلب دریافت نمایید!

ویژگی های بازی باباشاه

  • سبک بازی جدید در زمینه بازی های تفننی و ترکیب کارتی
  • دارا بودن شخصیت های مختلف به همراه صداگذاری عالی
  • وجود بسیاری از چالش ها با ویژگی های منحصر به فرد
  • نمونه بازی جدید از سبک Solitaire
  • دارا بودن صدها مرحله متنوع و عالی برای باز کردن
  • طراحی شده با گرافیک عالی و با کیفیت به همراه گیم پلی روان
  • برخوردار بودن از طراحی خاص با حال و هوای ایرانی …
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.