دانلود بازی ایرانی دوز نه مهره ای آنلاین برای اندروید – نسخه و ورژن جدید 2.0.1

انتشار: 31 مرداد 1397
ورژن: 2.0.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود بازی ایرانی دوز نه مهره ای آنلاین برای اندروید – نسخه و ورژن جدید 2.0.1

دوز نه مهره ای آنلاین بازی ایرانی در سبک بازی های تخته و پازل است که توسط برنامه نویسان ایرانی تولید شده است که مخصوص اندروید می باشد. اگر شما نیز از طرفداران بازی دوز ایرانی هستید؟ این بازی می تواند یکی از سرگرم ترین ها و بهترین ها برای شما به حساب آید که نحوه مشابه نسبت به دوز ساده دارد با این تفاوت که نه مهره ای است. علاوه بر این بازی آنلاین است و با بازیکنان دیگر انجام خواهد شد که شما باید با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازید و تا جایی که می توانید سعی کنید پیروز شوید. چالش های بازی دوز بسیار منحثر به فرد است. یکی از ویژگی های بازی دوز نه مهره ای آنلاین فراهم سازی امکان چت در بازی است که به شما این امکان را می دهد تا با دیگر بازیکنان موجود در بازی و حرف های خود چت نمایید.

این بازی زیبا از گیم پلی جذاب و سرگرم کننده ای برخوردار است که ساعت ها بازیکنان را می تواند به دوز مشغول کند و آن ها را به دوران کودکی مخصوص دهه شصتیا ببرد که بازی دوز در همه جا انجام می شد و از محبوبیت بالای برخوردار بود. بخاطر آنلاین بودن بازی و حظور دیگر بازیکنان از سراسر شما شاهد هیجان عالی و سرگرم کننده ای خواهید بود. در کل بازی دوز نه مهره ای آنلاین این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم نموده است که از سراسر کشور با یک دیگر به بازی دوز بپردازند.

ویژگی های بازی دوز نه مهره ای آنلاین

– فراهم سازی امکان بازی با سراسر ایران و حتی جهانی

– امکان چت کردن با حریفان و بازیکان دیگر هنگام بازی

– عملرد بازی عالی و سرعت بالا با اینترنت موتسط بین دو طرف

– عناصر صفحه بازی به صورت وکتور طراحی شده به همراه عناصر گرافیکی

– نحوه بازی کردن و ثبت نام آسان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.