دانلود Chess Live 2.5 – بازی فکری شطرنج زنده برای اندروید

انتشار: 25 آذر 1395
ورژن: 2.5
سیستم مورد نیاز: 2.0 به بالا
دانلود Chess Live 2.5 – بازی فکری شطرنج زنده برای اندروید

شطرنج یک بازی جذاب و فکری دو نفره است که نه تنها بازی جذاب بلکه یک ورزش ذهنی نیز می باشد. شطرنج را می توانید به راحتی با دوستانتان خود در هر جا بازی نمایید. Chess Live به فارسی (شطرنج زنده) یکی از بهترین بازی ساده شطرنج است که برای کاربران اندروید طراحی شده و کاملا را یگان می باشد! شما می توانید این بازی را به صورت یک یا دونفره بازی کنید و حتی به صورت آنلاین از سراسر جهان بازی نمایید. بنابراین در برابر دوستان و یا بازی تست مهارت های خود در برابر حریف به چالش بکشید و آن را شکست دهید.این بازی برای 1 بازیکن حالت سطوح مختلف با موتور شطرنج موثر که به شما ارائه یک تجربه از بازی شطرنج و چالشی را می دهد. بازی Chess Live دارای حجم بسیار کمی است و یک بازی شطرنج حرفه ای ساده را در اختیار کاربرن اندرویدی قرار می دهد.

ویژگی های بازی Chess Live

  • بسیار کم حجم
  • ایده آل برای 1 یا 2 بازیکن بازی
  • بازی آنلاین با دوستان خود و قبیله در سراسر جهان
  • گرافیک زرق و برق دار و جلوه های صوتی فوق العاده
  • موتور برجسته هوش مصنوعی از 5 سطح دشواری های مختلف
  • امکان تنظیم نام بازیکن
  • تابع واگرد / ازنو
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.