دانلود Stack 2.1 – بازی آرکید برج سازی استک برای اندروید

انتشار: 23 بهمن 1395
ورژن: 2.1
سیستم مورد نیاز: 3.0 به بالاتر
دانلود Stack 2.1 – بازی آرکید برج سازی استک برای اندروید

Stack بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک آرکید برای سیستم عامل اندروید است. این بازی بسیار زیبا و همچینین ساده می باشد که علاوه بر سادگی نحوه بازی ساده ای نیز دارد که شما تنها کاری که در بازی انجام می دهید، بلوک ها را در جای مناسب خود باید قرار دهید تا برج ساه ساخته شود. البته به سادگی بازی نگا نکنید، این بازی می تواند کاربران را ساعت ها مشغول خود کند که تا برترین امتیاز مشخص شود! بلوک های مختلف که رفته رفته کوچک تر می شوند تا برج کامل شود و البته برای شما کار نیز بسیار سخت خواهد شد و به تمرکز زیادی نیاز خواهید داشت ته بتوانید به درستی بلوک ها را قرار دهید! هدف از بازی Stack گرفتن امتیاز بیشتر در بلوک گذاری می باشد که می توانید توانایی خود را در این زمنیه امتحان نمایید! این بازی عالی طراحی شده با گرافیک بسیار عالی و ساده که رقابت برای کسب بهترین امتیاز است!

برخی از ویژگی های بازی Stack

  • کم حجم و سرگرم کننده
  • طراحی شده با گرافیک بسیار زیبا و ساده
  • چالش تمرکزی برای رقابت امتیاز بیشتر
  • بلوک های جدید
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.