دانلود Smashy Duo 2.0.9 – بازی آرکید اسمشی دیو اندروید

انتشار: 3 تیر 1397
ورژن: 2.0.9
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Smashy Duo 2.0.9 – بازی آرکید اسمشی دیو اندروید

Smashy Duo یک بازی ترکیبی اکشن و آرکید جذاب که به نوعی یکی از بازی های نسبتا محوب اندروید به حساب می آید که توسعه و ساخته شده از سوی استودیو بازی سازی Big Frost Games برای سیستم عامل اندروید است. بازی دارای ویژگی و جذابیت های منحصر به فردی می باشد که به سرعت گام در آن شما شاهد کنترل 2 قهرمانان عالی و بی نظیر در این سبک بازی خواهید بود که باید برای عبور از چالش به دشمنان ضربه بزنید و دو قلوهای قهرمان را به نمایش بگذارید. بیش از 100 قهرمان در بازی وجود دارند که باید رفته رفته باز کنید که هر کس ظاهر منحصر به فرد خود و اثر صدا را داشته باشد. بازی علاوه برداشتن موارد منحصر به فرد دارای حالت های مختلف از جمله حالت کمپین با 50 سطح از چالش و مبارزه با قدرتمند می باشد.

امکان ارتقاء دادن قدرت نیز در بازی برنامه ریزی شده است و دارای سیستم یو پی اس قوی می باشد. بازی Smashy Duo بازی دارای یک کنترل شیرو ضربه ای ساده است که هر کسی به راحتی می تواند بدون رفتن از طریق آموزش های پیچیده به انتخاب و بازی بپردازد. همچنین همانطور که در ابتدای بازی گفتیم، بازی Smashy Duo ویژگی های منحصر به فردی دارد که یکی از آن ها اتصال به گوگل پلی می باشد که در کل این امکان را فراهم می کند کاربر و بازیکن بتواند دستاوردها را مشاهده کند. لازم به ذکر است که بازی توانسته در مارکت گوگل پلی امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را با بیش از 500 هزار بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Smashy Duo

– سریع گام و منحصر به فرد با تجربه گیم پلی چالشی

– طراحی شده و بهره وری از ساده ترین کنترل

– حالت کمپین با 50 سطح از چالش عالی

– مبارزه با قدرتمندترین رئیس ها

– وجود بیش از 100 قهرمان

– 5 ارتقاء قدرت یو پی اس

– مجموعه های مختلف از هیولاها و مراحل باز شدنی

– صداگذاری عالی به همراه نمایش خیره کننده

– یکپارچه سازی میران با صفحه فیس بوک

– دستاوردهای خدمات بازی Google Play

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.