دانلود Rush 1.1 – بازی آرکید و عالی راش برای اندروید – ورژن جدید!

انتشار: 2 اسفند 1396
ورژن: 1.1
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Rush 1.1 – بازی آرکید و عالی راش برای اندروید – ورژن جدید!

Rush راش یک بازی پرهیجان و سرگرم کننده در سبک آرکید بدون هیچ ضرب و شتمی می باشد که توسط استودیو بازی سازی Ketchapp برای گوشی و تبلت های اندروید است. آیا شما برای سوار هیجان انگیز و اوج گیر آماده هستید؟ پس همین الان پرش خود را از طریق این بازی جذاب راه اندازی کنید که در بین راه با موانع بسیاری رو به رو خواهید شد. می توانید به سرعتی باور نکردنی دست یابید؟! در این عرصه بی پایان شما می توانید تمام تلاش خود را برای هدایت این گوی رنگین در به کار بگیرید. همچنین برای رسیدن به سرعت های باور نکردنی باید سریعتر و سریعتر از آنچه که می توانید فشار دهید تا سوئیچهای خط را تغییر داده باشید و به سرعت بسیار بالا را بگیرید!

بازی Rush دارای 100 سطح چالشی کامل با امکان رتبه بندی باز طریق جمع آوری XP است که با چالش کشیدن خود می توانید جاده های جدیدی را باز کنید و حتی از طریق دریافت پاداش روزانه با بازیکنان دیگر از سراسر جهان، برای کسب بهترین رتبه رقابت خود را آغاز کنید. اگر آماده هستید خود را به چالش بزنید و توپ رنگی را به سوی امتیازات بالا هدایت کنید؟ پس حتما بازی را شروع نمایید!

ویژگی های بازی Rush

  • دارای 100 چالش کامل و عالی
  • داشتن رتبه بندی با جمع آوری XP
  • جمع آوری 50 حوزه که شامل 5 اسرار است
  • دریافت پاداش روزانه از طریق بازی
  • تلاش برای باز کردن 25 جاده و راه هیجان اتگیز
  • مقایسه نمره بالا خود با بازیکنان دیگر در سراسر جهان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.