دانلود Imposter Fight 3D 1.0.3 – بازی تحمیل مبارزه برای اندروید

انتشار: 29 فروردین 1400
ورژن: 1.0.3
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Imposter Fight 3D 1.0.3 – بازی تحمیل مبارزه برای اندروید

Imposter Fight 3D تحمیل مبارزه یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک آرکید می باشد که طراحی و عرضه شده در گوگلی پلی به صورت رایگان برای موبایل و تبلت های اندرویدی است. یک بازی اکشن حماسی را شاهد خواهید بود که وظیفه شما جمع آوری سربازان برای از بین بردن متقلبین که به پادشاهی شما حمله می کنند است. شما باید با جمعیت زیادی روبرو شوید و با دشمنان بجنگید تا آنها را نابود کنید. هرچه بیشتر می روید و پایان سفر ، همه شیادان را می کشید و برنده می شوید که بازی دارای چالش های خص خودش است.

بازی Imposter Fight 3D در بازی شبیه ساز نبرد ، شما باید یک استراتژی نبرد داشته باشید تا مجبور بر این شوید به بسیاری از خطرات غلبه کنید و بسیاری از خدمه را در طول راه جمع آوری و نجات دهید. شما می توانید موراد مختلف از جمله دفاع قلعه را به مرور افزایش دهید تا دچار مشکل نشوید. این بازی زیبا از گرافیک روشن و با کیفیتی برخوردار می باشد که در افزایش جذابیت بازی نیز تاثیر بالایی دارد. گیم پلی عالی از سبک آرکید و دفاعی که می توانید یک بازی عالی را برای سرگرم کردن بازیکنان باشد!

ویژگی های بازی Imposter Fight 3D

  • نجات دادن خدمه خود و شکار دشمنان
  • شرکت کردن در نجات خدمه خود
  • جمع آوری سکه و گرفتن گنج قلعه را از غبن ها
  • حرکت دادن ارتش خود برای از بین بردن دشمنان
  • نقویت کردن تیم های خود از طریق سکه
  • برخوردار بودن از گرافیک ها روشن و روان
  • رابط بصری و حرکات یک دست
  • بسیاری از سطوح منحصر به فرد و اعتیاد آور
  • ارتقا و افزایش قدرت اسلحه برای از بین بردن همه شیادان و دفاع از قلعه خود
  • تبدیل شدن به نگهبابان پادشاه از طریق استراتژی های مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.