دانلود Hoppenhelm 1.0.29 – بازی آرکید و سرگرم کننده پرش شوالیه اندروید

انتشار: 2 تیر 1397
ورژن: 1.0.29
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Hoppenhelm 1.0.29 – بازی آرکید و سرگرم کننده پرش شوالیه اندروید

Hoppenhelm بازی با گیم پلی بسیار سرگرم کننده و ساده در سبک بازی های اندروید آرکید می باشد که  جذابیت بالایی دارد. Hoppenhelm در زندان قلعه Dunkelburg گم شده است و باید پیش از افزایش گدازه، به او کمک کنید تا بتواند آن را مسدود کرده و خارح کنید. در بازی شما به جمع آوری سکه برای باز کردن متحدان با توانایی های مختلف و یا گسترش اسلحه خود خواهید پرداخت که می تواند به شما کمک کند تا زودتر بتوانید به هدف خود نزدیک تر شوید. همچنین سلاح های مختلف وجود دارد که سلاح عادی شما که ب هصورت پیش فرض قرار خواهد گرفت شمشیر است، ولی به مرور و رفته رفته می توانید قدرت و سلاح خود را افزایش دهید.

موانع مختلف از جمله چاله ها، تیغه، موجودات مختلف و … وجود دارد که شما می توانید به دقت و سرعت عمل به راحتی همه آن ها را جا بگذارید و عبور نمایید. در بازی Hoppenhelm شاهد دنیایی جذاب و جالت خواهید بود که زمین آن در حال حرکت است و باید مواظب باشید. علاوه بر باز کردن سلاح های جدید و بسیاری دیگر از موارد به باز کردن شخصیت های مختلف و قهرمانه بازی نیز خواهید پرداخت که در این راه پر چالش به شما کم کنند. این بازی زیبا طراحی شده با گیم پلی جذاب و بسیار سرگرم کننده است که نحوه بازی ساده ای نیز دارد که می تواند ساعت ها شما را به عبور از چالش در موبایل های اندروید سرگرم کند.

ویژگی های بازی Hoppenhelm

– بازی آسان با کنترل یک دست

– تولید سطوح به طور تصادفی با پیشرفت

– چالش گیم پلی با سرگرمی بسیار بالا

– شخصیت های بازشدنی و جذاب

– وجود سلاح های مختلف برای باز کردن

– وجود جادوگران فانتزی و انیمیشن های جالب

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.