دانلود High Archer – Archery Game 0.8 – بازی آرکید کماندار عالی! اندروید

انتشار: 1 تیر 1397
ورژن: 0.8
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود High Archer – Archery Game 0.8 – بازی آرکید کماندار عالی! اندروید

High Archer – Archery Game همانطور که از نامش پیداست، بازی جذاب و زیبا تیراندازی با کمان می باشد که مخصوص بازی کردن در سیستم عامل اندروید است و شما می توانید با نصب آن در گوشیس و تبلت اندرویدی خود، سرگرمی عالی را فراهم کنید. تبدیل شدن به یک استاد کماندار با مهارت تیراندازی بزرگ و شکست دادن تمام دشمنان مانند شکارچی شریر، کماندار روم، غول جنون، جادوگر و … بخشی از این بازی زیبا است. شما می توانید در این راستا از فلش های متعد و از انواع فلش مانند آتش سوزی، فلش رویایی، یک فلش و … بهره ببرید و خود را در شکت دادن دشمنان موفق کنید. شما همچنین می توانید از بسیاری از اقلام پشتیبانی مانند الکل، سپر انرژی و سلامت استفاده کنید که برایتان در بازی می تواند مفید باشد.

بازی …. دارای سه حالت مختلف می باشد که عبارتند از حالت تک نفره با مباره بازیکنان، حالت دو بازیکن برای بازی کردن با دوستان و مبارزه، حالت آموزش برای یادگیری و قویتر کردن خود در این زمینه. بازی دو بعدی خنده دار است که دنیای کم ن و فلش را شبیه سازی می کند که در آن اقلام های مختلف جهت خریداری کردن وجود دارد ، ولی خود بازی کلا رایگان است! همچنین لازم به ذکر است که وبسایت میلاد دانلود این بازی را در دو نسخه متفاوت اصلی و مود شده در ادامه مطلب قرار داده است!

ویژگی های بازی High Archer – Archery Game

– بازی بسیار سرگرم کننده و انیمیشن خنده دار

– 3 نوع پس زمینه از جمله برفی، کویر و بیابان، تابستان و بهار و …

– طراحی شده با گرافیک تازه و عالی SFX

– فروشگاه با مقدار زیادی از موارد از جمله کمان، فلش، الکل، سپر، سحر و جادو، مهارت و …

– تعیین مسیر تیراندازی هنگام پرتاپ

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.