دانلود Fruit Master 1.0.1 – بازی آرکید استاد برش میوه برای اندروید

انتشار: 28 تیر 1397
ورژن: 1.0.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Fruit Master 1.0.1 – بازی آرکید استاد برش میوه برای اندروید

Fruit Master بازی جدید اندروید در سبکی آرکید و سرگرم کننده از سوی استودیو بازی سازی Ketchapp کچاپ می باشد که مهارت بالایی در ساخت بازی های آرکید دارد که شما را به سرگرمی بی نهایتی در این زمینه از بازی ها وارد می کند. انی بازی زیبا از گیم پلی و نحوه بازی آسان و ساده برخوردار است که باید شما سعی و تلاش خود را بکنید تا بتوانید تمام میوه را با یک ضربه ی نینحا تموم کنید و همه را از وسط نصف نمایید. آماده شوید برای پرتاب در زمان مناسب و با دقت بالا برای بریدن چند میوه در یک بار تا بهترین امتیاز را کسب کنید! هرچقدر با دقت عمل کنید ، بیشتر به امتیاز سکه خواهید رسید و رکوردی برای خود می توانید با زدن و نصف کردن تمام میوه ثبت کنید که با دوستان خود نیز رقابت را راه اندازی کنید!

100 آماده و عالی در بازی Fruit Master منتظر شما است! تا به چالش سرگرم کننده به سراغ آن ها ببروید و از طریق مهارت نینجایی به سطح های بعدی بروید. همانطور که در ابتدای متن پاراگراف قبلی اشاره نمودیم بازی Fruit Master طراحی شده به دست استودیو Fruit Master می باشد که قبل از این بازی های بسیار همچن Rush، فیجت اسپینر ، Mr Gun، Knife Hit و … را برای دانلود قرار داده ایم که توسط استودیو کچاپ طراحی شده اند. در خلاصه می توان گقت که اگر شما هم از طرفدارن بازی های استودیو کچاپ با سبک آرکید هستید؟ می توانید این بازی را نیز امتجان کنید!

ویژگی های بازی Fruit Master

– کم حجم همانند دیگر بازی های کچاپ

– داشتن بیش از 100 سطح چالشی و سرگرم کننده

– گیم پلی آسان بدون چالش سخت و دشوار

– تلاش برای کسب امتیاز و سکه بیشتر

– باز کردن تیغه های نینجا جدید برای پرش بهتر

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.