دانلود Fleece Lightning 1.8 – بازی آرکید بره ناقلا برای اندروید

انتشار: 5 شهریور 1397
ورژن: 1.8
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Fleece Lightning 1.8 – بازی آرکید بره ناقلا برای اندروید

Fleece Lightning گوسفند یا بره ناقلا یک بازی زیبا اندروید در سبک بازی های آرکید و ماجراجویی است که طراحی شده و بر گرفته از انیمیشن تلویزیونی است که تمام شخصیت های موجود در آن از طریق انیمیشن طراحی شده اند. این انیمیشن زیبا طرفداران بسیاری دارد که با عرضه شدن این بازی نیز برای اندروید، بدون شک طرفداران انیمیشن به سوی بازی هجوم خواهند آورد. در حال شما در بازی به کارهای متفاوتی از جمله ماجراجویی، مسابقه و عملیات خواهید پرداخت که باید در همه ی اینها به گوسفندان از جمله بره ناقلا کمک کنید تا چالش ها را پشت سر بگذارید. شما می توانید یک چالش مسابقه ای را با حضور خوک های حماسی شروع کنید که باید حتما در آن پیروز بازی شوید و جام قهرمانی را توسط دوستان گوسفند بالای سر ببرید.

بازی Fleece Lightning بیش از 80 سطح مسابقه ای با دوره های مزرعه را برای کاربران آماده و فراهم می کند که می توانید همه سطح ها را از طریق مزرعه طی کنید و با خوک ها به نوعی به مبارزه بپردازید. بخاطر وجود داشتن موانع پیچیده و عالی شما شاهد یک قدرت یو پی سی متفاوت به سبک خود بازی خواهید بود. بازی Fleece Lightning به گونه ای طراحی شده است که از گرافیک متناسب و طراحی نسبتا مطلوبی برخوردار است که بدون نیاز به دیتا بوده و شما می توانید فایل نصبی را با لینک مستقیم از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ویژگی های بازی Fleece Lightning

– بازی نمودن  مسابقه دادن به عنوان یک گوسفند ناقلا

– پرداختن به چلش حماسی خوک و گوسفندان

– داشتن گیم پلی جذاب و CLASSIC

– طراحی شده و برخوردار بودن از کنترل های فوق العاده ساده

– طراحی و انتختاب سطح خودتان

– وجود موانع پر پیچ و خم برای چالش کشیدن

– قهرمانان شدن در عین فرار از دست خوک ها

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.