دانلود Double Guns 1.0.1 – بازی آرکید اسلحه دوگانه برای اندروید

انتشار: 25 شهریور 1397
ورژن: 1.0.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Double Guns 1.0.1 – بازی آرکید اسلحه دوگانه برای اندروید

Double Guns اسلحه دوگانه بازی جدید آرکید با سبک طراحی همیشکی از بازی های استویدیو بازی سازی Ketchapp کچاب می باشد که قبل از این بازی های همچن Mr Gun و Car vs Cops … از این استودیو قرار در وبسایت معرفی و قرار داده ایم. شلیک هدف برای شکستن موارد تعیین شده و در حال معلق که باید با شلیک خود آن را بشکنید. زمان عکس های خود را درست کنید و آیتم را در صفحه نگه دارید، در غیر این صورت شما بازی را از دست می دهید و به نوعی خواهید باخت. تمرکز قدرت شلیک را فقط درست و از بین بردن همه چیز را بر عهده بگیرید در هدف خود قرار دهید. سطوح بسیاری در بازی وجود دارد که می توانید با پشبت سر گذاشتن یکی یکی چالش ها آن ها را رفته رفته باز کنید و چالش های سخت را با همان سبک آغاز نمایید.

هر مرحله از بازی Double Guns از تنوع بسیاری برخوردار است و دارای اقلام های باز شده متفاوت است. سلاح ها رفته رفته در کنار دیگر موارد تغییر خواهند کرد. سعی کنید رفته رفته مهارت های تیراندازی خود را افزایش دهید و به یکی از بهترین ها تبدیل شوید تا تیراندازی نهایی خود را تعیین کنید.

ویژگی های بازی Double Guns

– بازی کم حجم و رایگان با سبکی ساده

– نحوه بازی بسیار ساده و آسان، اما چالشی

– موارد با تنوع بالا جهت افزایش جذابیت و سرگرمی

– گرافیک متناسب و خوب نسبت به حجم کم بازی

– گیم پلی سرگرم کننده

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.