دانلود Charming Runes 1.100.1638 – بازی آرکید رونز جذاب اندروید

انتشار: 3 خرداد 1396
ورژن: 1.100.1638
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Charming Runes 1.100.1638 – بازی آرکید رونز جذاب اندروید

Charming Runes یک بازی بسیار جذاب و متفاوت با سبک آرکید است که توسط استودیوی بازی سازی Mighty Games Group Pty Ltd برای سیستم عامل اندروید و آی او اس می باشد و در مارکت پلی استوری گوگل به صورت منتشر شده است. در بازی از طریق استفاده کلنگ جادویی بر دیوارها و شکستن بلوک جادویی با جذابیت بالا که می توانید معدن های متعدی را مشاهده کنید و با استفاده از عقل خود، به طراحی مناسب برای حرکت کردن استفاده کنید. با لمس ساده اسلاید می توانید از طریق سحر و جادو برای روشن تر کردن راه خود بهره ببرید که تا به راحتی بتوانید محورها را جمع آوری کنید و امتیاز خود را در بازی بالا ببرید!

بازی Charming Runes طراحی شده با گیم پلی سرگرم کننده با بهروری از سبک بازی های آرکید است که دارای گرافیک جذاب نیز می باشد و می توانید ساعت ها کاربر را مشغول به خود کند!

ویژگی های بازی Charming Runes

  • سرگرم کننده و بسیار جذاب
  • گرافیک عالی و جذاب نسبت به حجم
  • شکستن بلوک ها با جذابیت بالا!
  • جمع آوری محور به حرکت ریل!
  • استفاده از انفجار رونز در معدن!
  • وجود کلنگ از سحر و جادو
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.