دانلود BLACK MANSION 2.2 – بازی آرکید خانه سیاه برای اندروید

انتشار: 23 تیر 1397
ورژن: 2.2
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود BLACK MANSION 2.2 – بازی آرکید خانه سیاه برای اندروید

BLACK MANSION : One touch arcade jumper یک بازی آرکید اندرویدی با طراخی نسبتا ترسناک مانند می باشد که از سوی استودیو بازی سازی PROXIMA در گوگل پلی به صورت رایگان می باشد. بازی به شکلی است که شما در آن شاهد گیم پلی ساده یدون پیچیده گی خواهد بود که نیاز به ریزبینی کاربر دارد! چالش پیدا کردن تله ها از بین بردن آن ها شما را در بر خواهد گرفت که باید تمام سعی خود برای پاک کردن تله بکنید. تله در راه عبور شما وجود دارند، نباید به آن ها برخور کنید تا زنده مانید و به ادامه بازی بپردازید. مسیرها مختلف هستند شما می توانید با پا کردن تله های در راه به خانه برسید و در را باز کنید و از آن طریق به اتاق های بعدی راه یابید که نحوه بازی در آنجا نیز به همین شکل است.

هدف شما رسیدن به اتاق های بیشتر عمارت سیاه می باشد که از این رو نیز با دوست می توانید برای رسیدن به اتاق های بییشتر رقابت کنید. بازی BLACK MANSION طراحی شده و برخوردار از صفحه لمس برای کنترل شخصیت است که برای جلوگیری از تله و لمس مورد نیاز است. این بازی جذاب و سرگرم کننده در کل رایگان و بدون نیاز هب اتصال اینترنت می باشد (آفلاین)، ولی می تواند به صورت درون برنامه ای به خرید بسیاری از اقلام ها و … بپردازید که می تواند در بازی به شما کمک کند.

ویژگی های بازی BLACK MANSION

– صفحه لمسی برای کنترل شخصیت

– چالش لمس کردن سریع برای جلوگیری از تله

– تسخیر تله های موجود در بازی

– برخور با تله مساوی مرگ

– رسیدن به در اتاق ها برای ورود به اتاق های بعدی

– بدون نیاز به اینترنت و داده های اینترنتی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.