دانلود School of Dragons 2.12 – بازی مدرسه اژدها برای اندروید

انتشار: 14 تیر 1397
ورژن: 2.12
دانلود School of Dragons 2.12 – بازی مدرسه اژدها برای اندروید

School of Dragons مدرسه اژدها یک بازی جذاب و هیجانی با سبک بازی چندگانه از جمله ماجراجویی و اکشن با نقش آفرینی عالی برای اندرویدی می باشد که منتشر یافته از سوی استودیو بازی سازی JumpStart Games است. این بازی همانطور که از نامش پیداست ، برگرفته شده از انیمیشن زیبای ( اژدهای خود را چگونه تربیت کنیم؟ ) می باشد که در آن بدون شک شاهد اکثر شخصیت های موجود در انیمیشن خواهید بود. اضافه کردن سکسکه، بی دندان، آسترید و بقیه وایکینگ ها در مدرسه اژدها به یک دنیای عظیم 3D که در آن شما در جهانی جدیدی از انیمیشن بازی رو به رو خواهید شد که می توانید چالش و ماجراجویی اژدها سواری را آغاز کنید.

باید فرهنگ آموزش و تربیت کردن اژدها را راه اندازی کنید و از طریق آن به رقابت کردن با دوستان خود با دیگر ازدهای قدرتمند بپردازید. برک ها، اسرار غارها و … بخشی از این دنیای وایکینگ های واقعی هستند که از هیچ چیزی هراس ندارند و از طریق اژدها ها یک دنیای کاملا جدید از ماجراها را دیده اند. با دشمنان مبارزه خواهید کرد، به ماجراجویی در انواع محیط های دیدنی، ایجاد استراتژی نقش آفرینی در بعضی از مواقع، رقابت از لحاظ های مختلف با دیگر اژدها بخشی از بازی School of Dragons است که اگر از طرفداران انیمیشن محبوب چگونه اژدهای خود را آموزش دهیم هستید؟ می توانید با نصب بازی در موبایل و تبلت های اندروید نهایت لذت را ببرید؟

ویژگی های بازی School of Dragons

– وجود مراحل رقابتی و چالش انگیز

– ساختن صخره های خود و بیش از 30 اژدها

– پرداختن به طور غیر مستقیم به کشاورزی و ماهیگیری

– ایجاد نماد منحصر به فرد خود و سفارشی کردن آن

– بیش از 7 زمین مختلف برای کشف هر روز با کشف جدید از محیط ها

– پرداخت به مبارزه در برابر اژدهای دیگر دشمن

– گیم پلی فیزیکی از ماشین آلات ساده تا یادگیری سریع

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.