دانلود Roblox 2.474.420873 – بازی روبلاکس برای اندروید

انتشار: 3 اردیبهشت 1400
ورژن: 2.474.420873
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Roblox 2.474.420873 – بازی روبلاکس برای اندروید

Roblox روبلاکس یک برنامه از جمع آوری بازی های منحصر به فرد و سرگرم کننده آنلاین می باشد که کاربران را می تواند ساعت ها سرگرم خود کند. پشت قهرمانان مورد علاقه خود شرکت کنید و در تلاش برای جمع آوری ده ها مورد منحصر به فرد در بیش از 180 بازی باشید که شاهد تجربه منحصر به فرد روبلاکس خواهید بود و لذت عالی را تجربه می کنید.

Roblox جهان مجازی است که به شما امکان می دهد هر آنچه تصور می کنید بازی کنید و بازی های متفاوت در سبک ماجراجویی و دیگر سبک ها را تجربه نمایید. به میلیون ها بازیکن بپیوندید و انواع بی نهایت جهان غوطه وری را که توسط یک جامعه جهانی ایجاد شده کشف کنید! می توانید از طریق وبسایت روبلاکس حساب ایجاد کنید و از طریق آن وارد شوید و بازی را مشاهده نمایید.

حال و هوای یک ماجراجویی حماسی نقش آفرینی را دارید؟ آیا می خواهید در برابر رقبای خود در سراسر جهان رقابت کنید؟ یا اینکه فقط می خواهید با دوستانتان به صورت آنلاین گشت بزنید و گپ بزنید؟ حتما این این دنیای پر از بازی را از دست دهید و خود را با دیگر بازیکنان از سراسر جهان به چالش بکشید.

در کل خلاق باشید و سبک منحصر به فرد خود را به رخ بکشید! آواتار خود را با تن کلاه ، پیراهن ، صورت ، چرخ دنده و موارد دیگر سفارشی کنید. با داشتن کاتالوگ در حال گسترش موارد ، هیچ محدودیتی برای ایجاد ظاهری وجود ندارد که می توانید بشدت لذت ببرید و ساعت ها سرگرم شوید.

برخی از ویژگی های Roblox

  • بسیاری از بازی های آنلاین عالی
  • رقابت بادیگر بازیکنان از سرار جهان
  • بازی های منحصر به فرد
  • خلق و کشف کردن کاوش دنیا
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.