دانلود Minecraft Earth 0.12.0 – بازی جدید ماینکرافت ارث ( زمین ) برای اندروید

انتشار: 23 بهمن 1398
ورژن: 0.12.0
سیستم مورد نیاز: بستگی به دستگاه داره
دانلود Minecraft Earth 0.12.0 – بازی جدید ماینکرافت ارث ( زمین ) برای اندروید

Minecraft Earth ماینکرافت ارث یکی از بازی های جدید و نسخه های نسبتا متفاوت با تغییرات بسیار می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Mojang برای موبایل های اندروید عرضه و منتشر یافته در پلی استوری گوگل است. در بازی شما گیم پلی نسبتا متفاوت را به نسخه های قبلی از بازی جمله Minecraft: Pocket Edition شاهد خواهید بود که با ایجاد ، کشف و بقا در دنیای واقعی از ویژگی های گیم پلی و عالی است. به جمعی از سازندگان و کاوشگران در حال چرخش کره زمین بپیوندید ، منابع خود را برای ساختهای خود جمع آوری کنید ، در واقعیت افزوده پیشه کنید و سپس آنها را در اندازه مورد نیاز قرار دهید. شما حتی می توانید با دیگران برای مینی ماجراها هماهنگ شوید و بخش آنلاین را از بازی تجربه نمایید!

Minecraft Earth دنیای پیکسلی بسیار تفاوت پیدا کرده مخصوا موقع ای که برای جمع آوری منابع و حتی افزدن می پردازید شاهد تفاوت و حس هیجانی بازی به طور عالی خواهید بود. در زندگی و دنیای واقعی که بازی برای اجرا فراهم می کند ،شما بسیاری ز کمبودها رو شاهد خواهید بود که باید تمام سعی خود را در ایجاد سازها و کشف های جدید به گار بگیرید. آخرین و جدیدترین نسخه از بازی با لینک مستقیم در ادامه مطلب به همراه تصاویر جذاب که نشاندهنده ای گیم پلی بازی می باشد و شما را در اینتخاب این بازی بسیار هدایت می کند.

ویژگی های بازی ماینکرافت ارث  Minecraft Earth

  • وجود خلاقیت های شگفت انگیز در حالت از زندگی واقعی با دنیای جدید
  • همکاری با دیگر سازندگان و وجود آوردن شاهکارهای متفاوت در بازی
  • توضیح دادن و پخش دقیق و استاندار موارد لازم در زندگی واقعی با افزودن پشت سر هم
  • گیم پلی منحصر به فرد از ساخت و سارها تا افزودنی ها واقعی
  • حجم کم با دیتای نسبت کم حجم و طراحی با کیفیت عالی

 

بازی دارای دیتای 200 مگابایتی است که از طریق خود بازی به صورت آنلاین بعد از نصب شدن و اجرا می شود.

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.