دانلود Merge Dragons! 3.17.0 – بازی پازل ادغام اژدها اندروید

انتشار: 16 بهمن 1397
ورژن: 3.17.0
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Merge Dragons! 3.17.0 – بازی پازل ادغام اژدها اندروید

Merge Dragons! به ترجمه فارسی می شود (ادغام اژدها) یک بازی زیبا و کاملا متفاوت نسبت به دیگر بازی های اژدها می باشد که توسط استودیو Gram Games Limited برای گوشی اندروید است. در دنیای عرفانی که در میان ابرها پنهان بود، درهون Drahonia شکوفا شد و سپس Zomblins زشتی را از بین می برد. تنها امید به بهبودی زمین به قدرت جادویی شما بستگی دارد تا هر چیزی را با هم مقایسه کنید! از جمله تخم مرغ اژدها، درختان، گنجینه ها، ستاره ها، گل های جادویی و حتی موجودات اساطیری. در بازی شما به کشف اشیاء اژدها، سحر و جادو، ماموریت و رفتن به سرزمین های مخفی می پردازید که باید رمز و رازهای بسیار در جهان اژدها پیدا کیند؛ جایی که شما می توانید همه چیز را با چیزهای بهتر و بهترتر با تطبیق ترکیب کنید!

تخم مرغ ها را در نظر بگیرید تا اژدها های مفید را بیابید، سپس آنها را تکامل دهید تا اژدها های قدرتمند بیشتری را کشف کنید. سطح پازل چالش کشیدن را تشخیص دهید، مجسمه های گایا را برای پیروزی مطابقت دهید، سپس پاداش ها را به اردوگاه خود برسانید تا جمع آوری و رشد کنید و سطح را افزایش دهید. بازی Merge Dragons! دارای گرافیک جذاب و عالی می باشد و 600 مسابقه چالش انگیز ذهنی را دارد که می توانید در بیش از 140 سطح مختلف توانایی های پازل خود را امتحان کنید!

ویژگی های بازی Merge Dragons!

– بسیار جذاب و چالش انگیز فکری

– جمع آوری اژدهای مختلف با کشف 17 نژاد از آن ها!

– وجود بیش از 600 مسابقه برای به چالش کشیدن ذهن شما!

– کشف سطوح پنهان و اشیاءهای مختلف برای ترکیب و ادغام

– تست مهارت حل پازل خود در بیش از 140 سطح روی حیله و تزویر پر از quests و پاداش های جدید!

کشف بیش از 500 اشیا فوق العاده برای مطابقت و تعامل

– سفرهای جالب با حل پازل مختلف و متفاوت

– بهینه سازی شده به صورت کامل

– بدون نیاز به اینترنت

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.