دانلود Dungeon Survivor II 1.1.0 – بازی بازمانده زندان 2 برای اندروید

انتشار: 27 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.1.0
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Dungeon Survivor II 1.1.0 – بازی بازمانده زندان 2 برای اندروید

Dungeon Survivor II بازی عالی و زیبا در سبک نقش آفرینی و ماجراجویی می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Leiting Games برای گوشی و تبلت های اندروید است که در پلی استوری رایگان منتشر یافته است. همانطور که از نام بازی پیداست این نسخه از بازی قسمت دوم بازی Dungeon Survivor است که با قسمت و فصل اول خود خیلی تفاوت دارد و دارای ویژگی و امکانات جدید است. این باری شما را در مأموریت های جسورانه به سرزمین بدون انسان هدایت می کند که در آنجا شاهد یک ماجراجویی فانتزی غیرمنتظره در قاره باستانی و مرموز خواهید داشت. در بازی پس از سفر کردن، شما با دیگر شخصت های مختلف و حتی غیر انسانی رو به رو خواهید شد که باید در این موقع شمشیر خود را به دست اورید و در برخی از مواقع ماجراجویی را تکمیل کنید!

بازی Dungeon Survivor امکان باز کردن در زمان واقعی را نیز برای کاربران فراهم می کند که دارای سرعت بسیار بالا است که یک گیم پلی PvP آنلاین فوق العاده را فراهم می کند. این بازی کلا نسبت به دیگر بازی های هم سبک دارای طراحی ترکیب بازی متفاوت و بسیار جذابی است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم ماجراجویی در سرزمین مرموز کند! بازی Dungeon Survivor II در مارکت گوگل پلی توانسته با هزاران رای به امتیاز عالی 4.5 از 5.0 برسد و توسط کاربران اندروید بیش از بیش از 500 هزار بار دانلود و نصب شود که این آمار در مدتی کمی رخ داده است!

ویژگی های بازی Dungeon Survivor II

– 6 کلاس با 50 زیر کلاس هر کدام با شخصیت منحصر به فرد

– تشکیل تیم آسان اما قابل پیشرفت و ارتقاء

– پیدا کردن هیولا قدرتمند و ضرب و شتم با آنها

– مبرازه در زمان واقعی PVP با کنترل دستی

– راه رفتن در قلعه از دست رفته و باز کردن عرصه جدید!

– وجود شخصت های منحصر به فرد و حتی غیر انسانی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.