دانلود Zombie Shooter Motorcycle Race 3.39 – بازی کشتار زامبی اندروید

انتشار: 23 اسفند 1396
ورژن: 3.30
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود Zombie Shooter Motorcycle Race 3.39 – بازی کشتار زامبی اندروید

Zombie Shooter Motorcycle Race یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن با تفاوتی غنی نسبت به دیگر بازی های کشتار زامبی می باشد که توسط استودیو بازی سازی Tiny Lab Games برای گوشی و تبلت های اندرویدی طراحی و به صورت رایگان عرضه شده است. به زمین آخرالزمانی زامبی خوش آمدید! همه جا پر از مرده های وحشی است که مغز شما را می بلعند! موتور سیکلت مورد علاقه خود را از چهار نوع مختلف که وجود دارد، یکی را انتخاب کنید راه خود را به سوی زامبی ها بگیرید تا ماموریت خود را در این زمین تکمیل کنید. تمام مهارت های موتور سواری خود را به همراه مهارت های کشتار زامبی به اجرا بگذارید به کشتن چندین هزار زامبی که به صورت دسته های انبوهی به سوی شما می آیند، بپردازید و زمین را از دست آن ها نجات دهید.

هوا در محیط بازی بسیار است و علاوه بر وجود زامبی ها موانع مختلفی در مسیر جلوگیر شما خواهد بود که هر کدام از آن ها می تواند به وقتش یک مشکل برای شما ایجاد کنید و باعث خوراک زامبی شوید. موتورها دارای سلاح های جالب و مختلف کشتار زمبی می باشد که به شما این امکان را می دهد در عین له کردن زامبی ها به تیراندازی نیز بپردازید و همه آن ها را از سر راه خود بردارید. البته در بازی شاهد بسیاری دیگر از آیتم ها خواهید بود که هر کدام دارای جذابیت و سرگرمی متفاوتی می باشد.

برخی از ویژگی های بازی Zombie Shooter Motorcycle Race

  • وجود چهار موتور سیکلت مختلف با توانایی های متفاوت
  • موتور رانی در جاده لغزنده، دریاچه یخ زده، پل در حال فرو ریختن ساختمان ها و …
  • سرگرم کردن خود با کشتار تمام زامبی ها موجود
  • کشف سه دنیای مختلف زمین زامبی: مرده ها، مسابقه و …
  • اجتناب از جمجمه های خطرناک با امکان انفجاز بمب
  • وجود سطح های مختلف با موانع متفاوت نسبت به مراحل قبلی
  • لذت بردن و تجربه واقع بینانه مبتنی بر فیزیک مبتنی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.