دانلود Zombie Shooter Hell 4 Survival 1.45 – بازی تیراندازی جهنم زامبی ها اندروید

انتشار: 12 مهر 1397
ورژن: 1.45
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Zombie Shooter Hell 4 Survival 1.45 – بازی تیراندازی جهنم زامبی ها اندروید

Zombie Shooter Hell 4 Survival جهنم زامبی ها یک بازی اکشن و تیراندازی زیبا با حجم کم و بدون دیتا برای موبایل و تبلت های اندرویدی می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Free Zombie Shooting Games است. زامبی جهنم 4 شهر یک شهر مرده است. که در آن زامبی ها در همه جا هستند، تقریبا همه شما می دانید مرده است، اما حداقل شما همچنان در حال نابودی چشم انداز ویران شده برای منابع خود هستید. شما باید تمام سعی خود را همانند دیگر بازی های کشتار زامبی ، بکنید تا بتوانید زنده بمانید. سلاح های مختلف باز و جمع آوری کنید و سلاح های خود را از خیلی لحاظ ها بهبود دهید تا باعث افزایش قدرت شما شود.

مناظق مختلف به همراه بسیاری دیگر از موارد که شبیه سازی جذابی فراهم می کند و جذابیت کشتار زامبی را به شدت افزایش می دهد و باعث بالا رفتن سرگرمی می شود. در بازی Zombie Shooter Hell 4 Survival رفته رفته سطح ها افزایش خواهد یافت و شما را به چالش های جدید با یک هدف معین منتقل خواهد نمود که باید قدرت خود را برای کشتن زامبی ها از هر لحاظ افزایش دهید. نسخه معمولی (اصلی) به همراه نسخه مود شده از بازی Zombie Shooter Hell 4 Survival در ادامه مطلب با لینک مستقیم برای دانلود قرار گرفته است که با یک کلیک ساده فایل مورد نظر خود را دانلود نمایید. همچنین لازم به ذکر است که بازی Zombie Shooter Hell 4 Survival در مارکت گوگل پلی امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را با بیش از یک میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Zombie Shooter Hell 4 Survival

– چشم اندازی متفاوت از مناطق زامبی زده

– وجود سلاح های مختلف و بهبود اسلحه

– مناطق جدید، زیبا طراحی شده

– ارتقاء بسیاری از موارد مختلف و قابل قبول

– افزایش سطح سختی و چالش بازی به مرور

– آپدیت با رفع بسیاری از اشکالات

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.