دانلود Zombie Haters 3.0.9 – بازی زامبی هاتریس برای موبایل اندروید

انتشار: 10 بهمن 1397
ورژن: 3.0.9
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Zombie Haters 3.0.9 – بازی زامبی هاتریس برای موبایل اندروید

Zombie Haters زامبی هاتریس یکی از بازی کشتار زامبی با گیم پلی از سبک آرکید است که طراحی و عرضه شده از سوی استودیوی بازی سازی DotJoy برای اندروید است. تنها کسانی که از تمام زامبی ها متنفر هستند، بعد از آخرالزمان زنده ماندند. گروهی از افراد متاهل را بیابید و خیابان های کثیف را پاک کنید! شلیک، انفجار و بمب گذاری بخشی از کشتار زامبی ها است که ارواح ها را در خیابان های شهر رواج می دهند. کشف سرزمین های جدید و کشف دنیای بزرگو رسیدن به جمعیت بزرگی از زامبی ها، بسیاری از اسرار و دوستان واقعی در انتظار شما هستند می توانند جذابیت بازی را افزایش دهند و باعث سرگرمی بیشتر شوند.

بازی Zombie Haters اقلام های بسیاری را برای کاربران دارا است که می توانند رفته رفته باز کنند و خود را به چالش های مختلف بکشند. بازی از حالت مختلف برخوردار است که اگر از کار کردن در اطراف شهر خسته شده اید، اما می خواهید کشتن زامبی را ادامه دهید، این بازی یک حالت خاموش دارد. در این حالتن شما تیم خود را بهبود می بخشید، افراد جدیدی را باز کنید و با زامبی ها حتی با خاموش بودن موبایل هم مبارزه می کنید. بازی Zombie Haters از ویژگی های های بسیاری برخوردار می باشد که در ادامه مطلب نیز به آن ها اشاره شده است. همچنین گرافیک جذاب و متناسب به نسبت به دیگر بازیها با حجم کم، از ویژگی های این بازی زیبا است.

ویژگی های بازی Zombie Haters

– مبارزه با انبوهی از زامبی ها با داشتن سلاح های مختلف

– کاوش در شهرستان و کشف سرزمین های جدید

– پیدا کردن و جمع آوری مخفیگاه های مخفی

– داشتن حالت های عمل و بیکار در یک

– رفتن به سوی نجات دهنده های دیگر

– تلاش برای بهبود دادن تیم خود

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.