دانلود Zombie Frontier 3 2.20 – بازی اکشن مرز زامبی ها 3 اندروید

انتشار: 24 اردیبهشت 1398
ورژن: 2.20
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Zombie Frontier 3 2.20 – بازی اکشن مرز زامبی ها 3 اندروید

Zombie Frontier 3 مرز زامبی 3 یکی از بهترین بازی های اکشن و ترسناک جنگ با زامبی ها می باشد که توسط استودیوی بازی سازی FT Games برای گوشی و تبلت های اندروید در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است. زامبی ها وحشی و بسیار خظر ناک حمله کردن در حال پخش ویروس به همه جا هستند که مردم در خطر فوری از مرگ خونین قرار دارند.  شما به عنوان یک بازمانده و نابودگر زامبی، باید با سلاح های خطر ناک و قدرتمند به کشتار زامبی ها بپردازید و یک چالش جدید از کشتار زامبی به وجود به آورید. نگه داشتن انگشت خود بر روی ماشه اسلحه برای به جاگذاری دنیایی ویران از زامبی ها کشته شده. آموزش مهارت های لازم و مورد نیاز برای انجام ماموریت های تک تیرانداز و منجر بازماندگان ایمنی در ویروس دفاع خط مقدم بازی.

در نهایت شما به عنوان یک نابودگر زامبی باید تمام مراحل یا مامورت های خود را به پایان برسانید و تمام زامبی ها را نابود کنید! بازی Zombie Frontier 3 یک تجربه عالی از جهان 3D واقعا همهجانبه و گرافیک بسیار عالی در این همه اکشن بازی زامبی می باشد. بازی دارای بیش از 120 سطح پرهیجان و عالی است که خود را به چالشی جدید در هر بار وارد می کنید. البته امکانات همچن 21 اسلحه فوق العاده و قدرتمند جدید، بازی در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از شر زامبی ها خلاص شوید و حتی امکان ارتقاء سلاح را می دهد تا قدرت آن ها افزایش یابد. این بازی زیبا دارای گرافیک فوق العاده عالی و سه بعدی با هیجانی بسیار جذاب است و بازی برای افراد بالا 17 سال مناسب می باشد.

ویژگی های بازی Zombie Frontier 3

– بسیار جذاب و هیجان انگیز با گرافیک واقعی سه بعدی واقعی!

– دارای 21 اسلحه عالی و قدرتمند جدید برای کشتاز زامبی ها

سطح به چالش کشیدن و دست های خونین برای نجات جهان از این عذاب

– 60 ماموریت تک تیرانداز با بسیاری از سطوح متوسط ​​و رویدادهای خاص به طور منظم

– انفجار دشمنان خود را با نارنجک و بسیاری از تفنگ ساچمه و …!

– تکمیل ماموریت های خود و دریافت بیشتر سکه و طلا

– امکان ارتقاء سلاح ها و افزایش قدرت و شلیک آن ها

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.